Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001595Код реєстрації UA/13119/01/01
Торгова назва: Фленокс
Діюча речовина: Enoxaparin
Виробник: Фармак
399.64 - 543.86 грн

399.64 - 543.86 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2

Склад

діюча речовина: еноксапарин натрію;

1 мл розчину містить: 10000 анти-Ха МО, що еквівалентно 100 мг еноксапарину натрію;

2000 анти-Ха МО/0,2 мл, що еквівалентно еноксапарину натрію 20 мг;

4000 анти-Ха МО/0,4 мл, що еквівалентно еноксапарину натрію 40 мг;

6000 анти-Ха МО/0,6 мл, що еквівалентно еноксапарину натрію 60 мг;

8000 анти-Ха МО/0,8 мл, що еквівалентно еноксапарину натрію 80 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання

– Профілактика венозної тромбоемболії при хірургічних втручаннях, які супроводжуються помірним та високим тромбогенним ризиком;

– профілактика тромбозу глибоких вен у пацієнтів, які перебувають на постільному режимі у зв’язку з гострими терапевтичними захворюваннями: серцева недостатність ІІІ або ІV класу за класифікацією NYHA, гостра дихальна недостатність, гостре інфекційне або ревматичне захворювання, при наявності принаймні ще одного фактора ризику венозної тромбоемболії;

– профілактика тромбоутворення в екстракорпоральному контурі кровообігу під час проведення   гемодіалізу (процедура в середньому триває приблизно до 4 годин);

– лікування діагностованого тромбозу глибоких вен, який супроводжується або не супроводжується тромбоемболією легеневої артерії та не має тяжких клінічних симптомів, за винятком тромбоемболії легеневої артерії, яка вимагає лікування тромболітичним засобом або хірургічного втручання;

– лікування нестабільної стенокардії та гострого інфаркту міокарда без зубця Q у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою;

• лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом/елевацією сегмента ST у комбінації з тромболітичним засобом у хвори
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
401.04 грн
Подорожникм.Київ, вул.Хрещатик,21 прим. 119/123
492.91 грн
Аптека оптових цін (Київська 55)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 2, прим. 1
401.74 грн
Аптека оптових цін (Київська 40)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Леоніда Каденюка, буд. 3-Е
417.26 грн
Аптека оптових цін (Київська 48)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Бажана Миколи, буд. 3г
417.98 грн
Аптека оптових цін (Київська 163)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Гарматна, буд. 39В
418.68 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
433.06 грн
Аптека оптових цін (Київ №17 "Є Аптека")м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 7
434.46 грн
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
435.8 грн
Бажаємо здоров'я04159, м.Київ, вул.Калнишевського Петра,8, прим.1
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
437.7 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
437.9 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
438 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2?

Придбати Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2 серед різних аптек міста становить 484.09 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фленокс р-н 8000 анти-Ха МО/0,8 мл №2?” перед замовленням препарату.