Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Феррофол таблетки №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 016507Код реєстрації UA/17112/01/01
246.38 - 340.48 грн

246.38 - 340.48 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: таблетки жувальні
Кому можна: Дорослим, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час, Після

Інструкція - Феррофол таблетки №30

Склад:

діючі речовини: заліза (ІІІ) гідроксиду полімальтозат, фолієва кислота;

1 таблетка містить заліза (ІІІ) гідроксиду полімальтозату 357 мг, що еквівалентно 100 мг заліза, фолієвої кислоти 0,35 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, какао-порошок, натрію цикламат, поліетиленгліколь 6000, тальк, ванілін, декстрати, ароматизатор шоколадний.

Показання.

Лікування та профілактика дефіциту заліза без анемії (латентного дефіциту заліза) та залізодефіцитної анемії (клінічно вираженого дефіциту заліза) при станах з підвищеною потребою у фолієвій кислоті під час вагітності або у період годування груддю. Дефіцит заліза та його ступінь має підтверджуватися відповідними лабораторними дослідженнями.

Протипоказання.

- Підвищена чутливість або непереносимість діючої речовини або будь-якого компонента препарату;

- надмірний вміст заліза в організмі (наприклад, гемохроматоз, гемосидероз);

- розлад механізмів виведення заліза (свинцева анемія, сидероахрестична анемія, таласемія);

- анемії, не зумовлені дефіцитом заліза (наприклад, гемолітична анемія, мегалобластна анемія, спричинена недостатністю вітаміну В12);

- стеноз стравоходу та/або інші обструктивні захворювання травного тракту; дивертикул кишечнику, кишкова непрохідність, регулярні гемотрансфузії; злоякісні новоутворення, нелікований дефіцит кобаламіну;

- одночасне застосування парентеральних форм заліза.

Спосіб застосування та дози.

Препарат Феррофол, таблетки жувальні, слід приймати під час або одразу після прийому їжі. Таблетки можна ковтати цілими.

Лікування залізодефіцитної анемії з підвищеною потребою у фолієвій кислоті:

1 жувальна табл

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Московська, 46/2
246.38 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
331.41 грн
АНЦвул. Д. Щербаковського, 56/7 (Щербакова)
249 грн
Бажаємо здоров'я04208, м.Київ, пр-т Порика Василя,13
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Феррофол таблетки №30?

Придбати Феррофол таблетки №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Феррофол таблетки №30 серед різних аптек міста становить 310.34 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Феррофол таблетки №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Феррофол таблетки №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Феррофол таблетки №30?” перед замовленням препарату.