Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001569Код реєстрації UA/7886/01/01
41.54 - 62.00 грн

41.54 - 62.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Інструкція - Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20

Склад:

діюча речовина: phenindione;

1 таблетка|таблетку| містить феніліну (|утримує|феніндіону)| 30 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат; крохмаль картопляний; тальк; кислота лимонна, моногідрат.

Показання.

Профілактика і лікування тромбозів (особливо глибоких вен нижніх кінцівок|скінченностей|), тромбоемболічних ускладнень (тромбоемболія легеневої артерії, емболічні| інсульти, інфаркт міокарда) і тромбоутворення у післяопераційний період, у пацієнтів з механічними протезами клапанів серця.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гемофілія; загроза переривання вагітності; великі післяопераційні рани; кровотечі з органів травлення, дихання, сечостатевої системи; нещодавно перенесені хірургічні втручання або травми головного/спинного мозку, очей; нещодавно проведені люмбальна анестезія, біопсія печінки або нирок; тяжка|тяжка| печінкова і/або ниркова недостатність; геморагічні діатези; гіпокоагуляція (початковий|вихідний| рівень протромбіну| менше 70 %); ерозивно-виразкові ураження|ураженні| травного тракту; тяжка артеріальна гіпертензія; стан, при якому терапію не можна проводити достатньо безпечно (наприклад психози, деменція, алкоголізм).

Спосіб застосування та дози.

Призначати дорослим і дітям віком від 14 років (з масою тіла не менше 45 кг) внутрішньо після|потім| їди.

Дозу встановлює лікар індивідуально з урахуванням чутливості до препарату, характеру|вдачі| захворювання, особливостей харчування|харчування| і супутнього лікування.

Дорослим призначати у перший день лікування у добовій дозі 120–180 мг (4–6 таблеток|таблетки|) за  3–4 прийоми, у другий день — у добовій дозі 90–150 мг

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
41.54 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
59.24 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
42.44 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
47.63 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
47.8 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Булаховського Академіка, 3-А
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20?

Придбати Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20 серед різних аптек міста становить 52.56 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фенілін-Здоров'я таблетки 30 мг №20?” перед замовленням препарату.