Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл

Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
Немає в наявності
Артикул 003089Код реєстрації UA/7885/02/01
ATC-Класифікатор: Ніфедипін
Торгова назва: Фенігідин
Діюча речовина: Nifedipine
Можливі варіанти доставки через сервіс
Самовивіз
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: nifedipine;

1 мл (30 крапель) препарату містить ніфедипіну 20 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, поліетиленгліколь.

Показання

Артеріальна гіпертензія (лікування гіпертензивних кризів).

Протипоказання

Гострий інфаркт міокарда (протягом перших 4 тижнів), кардіогенний шок, тяжкий аортальний та мітральний стеноз, нестабільна стенокардія; не застосовувати для лікування нападів стенокардії, вторинної профілактики інфаркту міокарда; декомпенсована серцева недостатність, артеріальна гіпотензія (систолічний артеріальний тиск (АТ) нижче  90 мм рт. ст.), шлуночкові тахікардії із розширеним комплексом QRS, синдром слабкості синусового вузла, синдром Вольфа–Паркінсона–Уайта (WPW), синдром Лауна–Ганонга–Левайна (LGL), AV-блокада II та III ступенів, порфірія, ілеостома, що встановлена після проктоколектомії, підвищена чутливість до ніфедипіну та до інших компонентів препарату, підвищена чутливість до інших дигідропіридинів; не приймати одночасно з рифампіцином.

Спосіб застосування та дози

Для точного вимірювання дози препарату флакон слід тримати вертикально, отвором донизу.

Ніфедипін застосовують для лікування гіпертонічного кризу як препарат швидкої допомоги. Не рекомендується застосовувати препарат у цій лікарській формі для курсового прийому.

При необхідності проведення курсової антигіпертензивної терапії препарат і лікарську форму підбирає лікар.

При раптовому і значному підвищенні АТ початкова разова доза для дорослих становить           &nbs

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл?

Придбати Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл серед різних аптек міста становить 0.0 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фенігідин-Здоров'я краплі 20 мг/мл 10 мл?” перед замовленням препарату.