Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Еспол мазь 30г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014199Код реєстрації UA/8518/01/01
96.72 - 171.64 грн

96.72 - 171.64 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні

Форми випуску

Еспол мазь 30 г Нижфарм
Еспол мазь 30 г НижфармНемає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Мазь
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Еспол мазь 30г

Склад:

діючі речовини: перцю стручкового екстракт густий, диметилсульфоксид;

1 г мазі містить: перцю стручкового екстракт густий (Extractum Capsici annui spissum) – 100 мг, (5,55:1) (екстрагент – етанол 80 %), у перерахуванні на суму капсаіциноїдів 1 мг; диметилсульфоксид 30 мг;

допоміжні речовини: олія коріандрова, олія лавандова, хлороформ, ланолін, парафін білий м’який, парафін жовтий м’який.

Показання.

Міозит, травми без порушення цілісності шкіри, розтягнення і розрив м’язів, невралгія, люмбаго, попереково-крижовий радикуліт, переломи.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, бронхіальна астма, ниркова недостатність, печінкова недостатність, серцево-судинна недостатність, недостатність кровообігу, глаукома, катаракта, виражений атеросклероз, стенокардія, інсульт, інфаркт міокарда, коматозні стани, вагітність, період годування груддю, дитячий вік до 12 років, ушкодження, порушення цілісності шкіри, відкриті рани, екземи, активна стадія будь-якого запального процесу, гнійні захворювання шкіри.

Спосіб застосування та дози.

Для зовнішнього застосування дорослим і дітям віком від 12 років.

Стовпчик мазі довжиною 4–7 см (2–3 г мазі) легкими втираючими рухами руки наносити тонким шаром на ділянку шкіри розміром з долоню, не допускаючи попадання мазі на пошкоджену шкіру або рану, 2–3 рази на добу.

Тривалість застосування, яку визначає індивідуально лікар, зазвичай становить від 1 до 10 діб.  Після нанесення мазі необхідно ретельно вимити руки. Після процедури мазь, що залишилася на шкірі, видалити

Цей препарат в аптеках м. Одеса
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я65009, м.Одеса, вул.Сегедська,14, прим.20
Бажаємо здоров'я65023, м.Одеса, вул.Пастера,14, прим.2а
Бажаємо здоров'я65121, м.Одеса, пр-т Небесної Сотні,10, прим.502
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Еспол мазь 30г?

Придбати Еспол мазь 30г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Еспол мазь 30г серед різних аптек міста становить 132.59 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Еспол мазь 30г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Еспол мазь 30г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Еспол мазь 30г?” перед замовленням препарату.