Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Еплетор таблетки 50 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002725Код реєстрації UA/12623/01/02
Торгова назва: Еплетор
Діюча речовина: Eplerenone
474.18 - 560.94 грн

474.18 - 560.94 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Еплетор таблетки 25 мг №30
Еплетор таблетки 25 мг №30
353.13 - 446.6 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Еплетор таблетки 50 мг №30

Склад:

діюча речовина: еплеренон;

1 таблетка містить 25 мг або 50 мг еплеренону (у перерахуванні на 100 % безводну речовину);

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, натрію лаурилсульфат, тальк, магнію стеарат;

плівкове покриття: Opadry yellow 15 B220000 (гіпромелоза, полісорбат 80, макрогол (ПЕГ 400), титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172)).

Показання.

• Доповнення до стандартного лікування із застосуванням β-блокаторів з метою зниження ризику захворюваності та летальності, пов’язаних із серцево-судинними захворюваннями, у стабільних пацієнтів з дисфункцією лівого шлуночка (фракція викиду лівого шлуночка ≤ 40 %) та клінічними ознаками серцевої недостатності після нещодавно перенесеного інфаркту міокарда.
  • Доповнення до стандартної оптимальної терапії з метою зниження ризику захворюваності та летальності, пов’язаної із серцево-судинними захворюваннями, у дорослих пацієнтів із серцевою недостатністю II класу (хронічною) за класифікацією NYHA та дисфункцією лівого шлуночка (фракція викиду лівого шлуночка ≤ 30 ).

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до еплеренону або до іншого компонента препарату;
  • клінічно значуща гіперкаліємія або пов’язані з нею стани (рівень калію у сироватці крові понад 5 ммоль/л (мекв/л)) на початок лікування;
  • тяжкий ступінь ниркової недостатності (розрахункова швидкість клубочкової фільтрації <30 мл/хв/1,73 м2);
  • тяжка печінкова недостатність (клас С за Чайлдом-П’ю);
  • одночасне застосування з іншими калійзбер
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 130)м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9Г, прим. 1
484.26 грн
486.87 грн
Аптека оптових цін (Київська 113)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Леся Курбаса, буд. 4-В
484.71 грн
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
485.16 грн
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, вул.Ніколаєва,7
Бажаємо здоров'я04123, м.Київ, вул.Їжакевича,1/24
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
485.18 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
485.18 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
487.35 грн
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
487.37 грн
Аптека оптових цін (Київська 49)м. Київ, Печерський р-н, б-р Миколи Міхновського, буд. 30-А
488.97 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 3)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Велика Васильківська, буд. 138
489.51 грн
Аптека оптових цін (Київська 133)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Будищанська, буд. 7Г
490.35 грн
АНЦвул. Костянтинівська, 25
490.44 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
490.74 грн
Аптека оптових цін (Київська 51)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 40-Є, прим. 185
490.86 грн
Аптека оптових цін (Київська 7)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 75/2
491.64 грн
АНЦвул. А. Малишко, 2д
492.66 грн
Аптека Шаравул. Героїв Дніпра, 32
492.66 грн
Аптека оптових цін (Київська 26)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 26
493.29 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Еплетор таблетки 50 мг №30?

Придбати Еплетор таблетки 50 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Еплетор таблетки 50 мг №30 серед різних аптек міста становить 508.72 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Еплетор таблетки 50 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Еплетор таблетки 50 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Еплетор таблетки 50 мг №30?” перед замовленням препарату.