Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дорзопт Плюс кр. оч. фл. 5мл №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 023469Код реєстрації
234.92 - 282.30 грн

234.92 - 282.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

діючі речовини: дорзоламід; тимолол;

1 мл крапель очних, розчину, містить 20 мг дорзоламіду у вигляді 22,26 мг дорзоламіду гідрохлориду і 5 мг тимололу у вигляді 6,84 мг тимололу малеату;

допоміжні речовини: гідроксиетилцелюлоза; кислота лимонна, моногідрат; натрію гідроксид 1 М розчин; манітол (Е 421); бензалконію хлорид; 1 М розчин натрію гідроксиду або кислоти хлористоводневої; вода очищена.

Показання

Показаний для лікування підвищеного внутрішньоочного тиску у пацієнтів із відкритокутовою глаукомою або псевдоексфоліативною глаукомою, коли місцеве застосування лише бета-блокаторів є недостатнім.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам із:

• реактивними захворюваннями дихальних шляхів, у тому числі бронхіальною астмою або бронхіальною астмою в анамнезі, або тяжким хронічним обструктивним захворюванням легень;
  • синусовою брадикардією, синдромом слабкості синусового вузла, синоатріальним блоком, атріовентрикулярною блокадою II або III ступеня, що не контролюється кардіостимулятором, вираженою серцевою недост
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Борщагівська/Гарматна, 195/43
246 грн
АНЦХарківське шосе, 144-А
246.25 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
246.6 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 35 (Артема)
247.36 грн
248.9 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка,3а
249 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дорзопт Плюс кр. оч. фл. 5мл №1?

Придбати Дорзопт Плюс кр. оч. фл. 5мл №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дорзопт Плюс кр. оч. фл. 5мл №1 серед різних аптек міста становить 251.58 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дорзопт Плюс кр. оч. фл. 5мл №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дорзопт Плюс кр. оч. фл. 5мл №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дорзопт Плюс кр. оч. фл. 5мл №1?” перед замовленням препарату.