Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007456Код реєстрації UA/4178/01/01
667.77 - 875.82 грн

667.77 - 875.82 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Дона ампули 2мл №6 +р-ч 1мл
740.83 - 853.99 грн
Дона пор.д/пер.заст.1500 мг пак.N20
Дона пор.д/пер.заст.1500 мг пак.N20Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6

Склад

діюча речовина: 2 мл розчину (ампула А) містить кристалічного глюкозаміну сульфату 502,5 мг; еквівалентного глюкозаміну сульфату 400 мг, та натрію хлориду 102,5 мг;

допоміжні речовини: лідокаїну гідрохлорид, вода для ін'єкцій;

розчинник (ампула В) містить

допоміжні речовини: діетаноламін, вода для ін'єкцій.

Показання.

Лікування симптомів остеоартриту: болю і функціонального обмеження.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин, схильність до кровотеч.

Препарат Дона® не слід застосовувати пацієнтам з алергією на молюсків, тому що діючу речовину одержують із панцирів молюсків, такі пацієнти можуть бути більш схильними до розвитку алергічних реакцій на глюкозамін із можливим загостренням симптомів їх захворювання.

До складу ін’єкційної форми препарату входить допоміжна речовина лідокаїн, яка має наступні протипоказання: кардіогенний шок, виражена артеріальна гіпотензія, тяжкі форми хронічної серцевої недостатності, знижена функція лівого шлуночка, атріовентрикулярна блокада ІІ-ІІІ ступеня, тяжка брадикардія, розлади згортання крові, синдром Вольфа-Паркінсона-Уайта, синдром Адамса-Стокса, судоми в анамнезі, спричинені застосуванням лідокаїну, синдром слабкості синусового вузла, тяжкі порушення функції печінки, гіповолемія, міастенія, інфекції у місці ін’єкції, підвищена чутливість до інших анестетиків амідного типу (оскільки існує підвищений ризик розвитку перехресних реакцій гіперчутливості).

Спосіб застосування та дози.

Для внутрішньом'язового застосування! Препарат не призначений для внутрішньовенного введення.

Дорослі пацієнти

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
680.96 грн
АНЦвул. О. Архипенка, 1/12 (Мате Залки)
681.19 грн
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
682.65 грн
АНЦвул. Маршала Тимошенка, 29
683.16 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
683.2 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6?

Придбати Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6 серед різних аптек міста становить 734.95 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дона р-н д/ін. 2 мл з розчинником 1 мл №6?” перед замовленням препарату.