Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дицинон 250 мг 2 мл №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001791Код реєстрації UA/8466/01/01
Торгова назва: Дицинон
Діюча речовина: Etamsylate
615.86 - 1,011.86 грн

615.86 - 1,011.86 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Дицинон таблетки 250 мг №100
Дицинон таблетки 250 мг №100
594.8 - 742 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам
Спосіб введення: Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Дицинон 250 мг 2 мл №50 Завантажити інструкцію

Склад. діюча речовина: етамзилат; 1 ампула (2 мл розчину) містить етамзилату 250 мг; допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (E 223), натрію гідрокарбонат, вода для ін’єкцій.

Показання

Профілактика і контроль крововиливів у поверхневих і внутрішніх капілярах різної етіології, особливо якщо кровотеча зумовлена ураженням ендотелію, зокрема:

• профілактика та лікування кровотеч під час та після хірургічних операцій в отоларингології, гінекології, акушерстві, урології, стоматології, офтальмології та пластичній хірургії;
  • профілактика та лікування капілярних кровотеч різної етіології і локалізації: гематурія, метрорагія, первинна гіперменорея, гіперменорея у жінок із внутрішньоматковими протизаплідними засобами, носова кровотеча, кровотеча ясен;
  • неонатологія: профілактика перивентрикулярної кровотечі у недоношених немовлят.

Протипоказання

Підвищена чутливість до етамзилату або до будь-якого іншого інгредієнта препарату (особливо до натрію метабісульфіту); бронхіальна астма; гостра порфірія; підвищене згортання крові, тромбоз, тромбоемболія; гемобластоз (лімфатична і мієлоїдна лейкемія, остеосаркома) у дітей.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовувати внутрішньовенно (повільно) або внутрішньом’язово. Оптимальна добова доза для дорослих становить 10-20 мг/кг маси тіла, яка вводиться за 3-4 прийоми (у більшості випадків вводять вміст 1-2 ампул 3-4 рази на добу). Добова доза для дітей становить половину дози для дорослих.

Оперативні втручання: за 1 годину до оперативного втручання вводити внутрішньовенно або внутрішньом’язово вміст 1-2 ампул. Під час о

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
617.27 грн
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
667 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
697.79 грн
АНЦпр. Оболонський, 10
751.29 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
758.06 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
775.55 грн
АНЦвул. Ревуцького, 31
779.87 грн
АНЦвул. Декабристів, 2А
780.23 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
781.51 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дицинон 250 мг 2 мл №50?

Придбати Дицинон 250 мг 2 мл №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дицинон 250 мг 2 мл №50 серед різних аптек міста становить 896.97 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дицинон 250 мг 2 мл №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дицинон 250 мг 2 мл №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дицинон 250 мг 2 мл №50?” перед замовленням препарату.