Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дефлю сільвер ніс, Стронг спрей, 15мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012644Код реєстрації
169.50 - 245.50 грн

169.50 - 245.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: спрей назальний
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

Колоїдний розчин срібла 45-55 ррm, (45-55 мг/л), екстракт ісландського моху, ефірна олія туї, ефірна олія м'яти, ефірна олія ялиці; допоміжні компоненти: ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, гліцерин, Д-пантенол, тимол, танін, гіалуронат натрію, сорбат калію, вітамін Р, вітамін Е, вітамін А.

Властивості

Колоїдне срібло володіє широким спектром антибактеріальної, противірусної та протигрибкової активності, тому може сприяти пригніченню багатьох патогенів на слизовій оболонці носа. Бактерицидна дія іn vitro на Staphylococcus aureus спостерігається при концентрації наночастинок колоїдного срібла 45-50 ppm.

При місцевому (назальному) застосуванні колоїдний розчин срібла має тимчасову передбачувану дію проти вірусів, бактерій, грибів на слизовій оболонці носа, але не впливає на функції органів і систем організму.

Колоїдне срібло може проявляти віруліцидну дію відносно вірусу грипу та інших вірусів, а також в'яжучу дію.

Екстракт ісландського моху має протизапальні та протимікробні властивості. Дубильні речовини мають в'яжучу дію, сприяють зменшенню проникності судин слизової оболонки носа, усуненню набряку і покращенню носового дихання.

Ефірні масла сприяють зменшенню набряку, розрідженню секрету і відходженню слизу з носових пазух і носа.

Д-пантенол, вітамін Е і вітамін А сприяють усуненню відчуття подразнення слизової оболонки носа.

Рекомендації щодо застосування

Медичний виріб. Застосовується як допоміжний засіб, що сприяє полегшенню перебігу нежиті, який супроводжує аденоїдні захворювання, риніт, риносинусит. Сприяє полегшенню перебігу нежиттю за рахунок передбачуваній дії на

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),15-а
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, вул.Мілютенка,23
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дефлю сільвер ніс, Стронг спрей, 15мл?

Придбати Дефлю сільвер ніс, Стронг спрей, 15мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дефлю сільвер ніс, Стронг спрей, 15мл серед різних аптек міста становить 192.91 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дефлю сільвер ніс, Стронг спрей, 15мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дефлю сільвер ніс, Стронг спрей, 15мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дефлю сільвер ніс, Стронг спрей, 15мл?” перед замовленням препарату.