Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл

Блімол  р-н для інф.10 мг/мл 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 008079Код реєстрації UA/11931/01/01
ATC-Класифікатор: Парацетамол
Торгова назва: Блімол
Діюча речовина: Paracetamol
121.19 - 219.46 грн

Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл

121.19 - 219.46 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Водіям
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл

Склад:

діюча речовина: paracetamol;

1 мл розчину містить парацетамолу 10 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь; кислота лимонна, моногідрат; натрію метабісульфіт (Е 223); натрію гідрофосфат, дигідрат; натрію хлорид; вода для ін’єкцій.

Показання.

Дорослі: короткочасне лікування больового синдрому середньої інтенсивності, особливо у післяопераційному періоді.

Короткотривале лікування гіпертермічних реакцій, коли необхідним є винятково внутрішньовенний шлях введення препарату.

Діти: симптоматичне лікування болю та гіпертермії у післяопераційних хворих.

Протипоказання.

- Підвищена чутливість до парацетамолу та до інших компонентів препарату;

- тяжка гепатоцелюлярна недостатність;

- тяжкі порушення функції печінки та/або нирок;

- вроджена гіпербілірубінемія;

- дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;

- алкоголізм;

- захворювання крові;

- синдром Жильбера;

- виражена анемія;

- лейкопенія.

Спосіб застосування та дози.

Блімол застосовувати для швидкого зняття больового та/або гіпертермічного синдрому, коли необхідним є винятково внутрішньовенний шлях введення препарату.

Тривалість внутрішньовенної інфузії має становити 15 хвилин.

Дорослі та діти з масою тіла від 50 кг.

Максимальна разова доза становить 1 г парацетамолу, тобто 1 флакон (100 мл). Максимальна добова доза – 4 г. Для пацієнтів з додатковим фактором ризику гепатоксичності максимальна добова доза становить 3 г. Інтервал між введенням препарату має становити не менше 4 годин. Зазвичай слід застосовувати від 1 до 4 інфузій протягом першої доби від початку больового синдром

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Доброго Дняпр-т. Космонавта Комарова, 3, корпус 21, Київ
121.19 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 22)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 22
206.96 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
159.17 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
177.47 грн
АНЦвул. Солом`янська, 14
188.5 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
189.36 грн
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітрофлотський, буд. 50/2, прим. 26
189.36 грн
Аптека низькі ціни №1 (Київ Аптека №15 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15, літ. "Б"
189.36 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
189.36 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
189.36 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 77)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Іллєнка Юрія , буд. 1
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
197.74 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл?

Придбати Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл серед різних аптек міста становить 188.02 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Блімол р-н для інф.10 мг/мл 100 мл?” перед замовленням препарату.