Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Біфонал гель 1% 15 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 003736Код реєстрації UA/2391/01/01
72.15 - 87.44 грн

72.15 - 87.44 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Гель
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Біфонал гель 1% 15 г Завантажити інструкцію

Склад: діюча речовина: біфоназол; 1 г гелю містить біфоназолу 10 мг; допоміжні речовини: карбомер, гліцерин, аміаку розчин концентрований, етанол 96 %, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), вода очищена.

Показання. Лікування грибкових захворювань шкіри, спричинених чутливими до біфоназолу збудниками (дерматофітами; дріжджовими, пліснявими грибками та іншими грибковими інфекціями; Malassezia furfur і Corynebacterium minutissimum):  поверхневих кандидозів і мікозів шкіри (у т. ч. мікозів ступнів і міжпальцевих проміжків, мікозів кистей, мікозів гладкої шкіри і складок шкіри тіла);  різнобарвного лишаю;  еритразми.

Протипоказання. Відома підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої іншої допоміжної речовини. Підвищена чутливість до протигрибкових засобів групи імідазолу. Попрілості у дітей. Не застосовувати вагінально. Інфекція волосистої шкіри голови. Не застосовувати до видалення ураженої частини нігтьової пластини для лікування грибкових захворювань нігтів.

Спосіб застосування та дози. Застосовувати 1 раз на добу, бажано ввечері перед сном. Препарат наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри і ретельно втирати. Невеликої кількості препарату зазвичай достатньо для лікування ділянки шкіри розміром з долоню. Для забезпечення тривалого ефекту лікування препаратом необхідно проводити впродовж вказаних строків лікування, навіть після зникнення симптомів. Звичайний курс лікування становить: при мікозах ступнів і міжпальцевих проміжків – 3 тижні, при мікозах кистей, гладкої шкіри і складок шкіри тіла – 2-3 тижні, при різнобарвному лишаї та еритразмі – 2 тижні, при поверхневому кандидозі шкіри – 2- 4 тижні.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
79 грн
Бажаємо здоров'я04208, м.Київ, пр-т Порика Василя,13
79 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
87.44 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Біфонал гель 1% 15 г?

Придбати Біфонал гель 1% 15 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Біфонал гель 1% 15 г серед різних аптек міста становить 77.03 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Біфонал гель 1% 15 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Біфонал гель 1% 15 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Біфонал гель 1% 15 г?” перед замовленням препарату.