Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Бенодил сусп.д розпил.0,5мг 1мл 2мл конт.№20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 020857Код реєстрації
501.63 - 614.20 грн

501.63 - 614.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Суспензія
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: для інгаляцій
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

діюча речовина: будесонід;

1 мл суспензії для розпилення містить 0,25 мг або 0,5 мг будесоніду;

допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію цитрат, динатрію едетат, полісорбат 80, кислота лимонна безводна, вода для ін’єкцій.

Показання

Бенодил містить потужний негалогенізований кортикостероїд – будесонід, призначений для лікування бронхіальної астми у пацієнтів, для яких застосування інгаляторів з розпиленням лікарських речовин стиснутим повітрям або у вигляді лікарської форми сухого порошку є неефективним або недоцільним.

Бенодил також рекомендується для застосування немовлятам і дітям, хворим на круп (ускладнення гострої вірусної інфекції верхніх дихальних шляхів, що також відоме як ларинготрахеобронхіт або несправжній круп), що є показанням для госпіталізації.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будесоніду або до будь-якого іншого інгредієнта препарату.

Спосіб за

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦпр-т. Маяковського Володимира, 26
521.61 грн
АНЦХарківське шосе, 152
522.88 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 112 (Червоноармійська)
523.91 грн
АНЦвул. Маршала Тимошенка, 29
524.47 грн
АНЦпр. В.Порика, 7А
524.76 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
525.69 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
525.69 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Бенодил сусп.д розпил.0,5мг 1мл 2мл конт.№20 ?

Придбати Бенодил сусп.д розпил.0,5мг 1мл 2мл конт.№20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Бенодил сусп.д розпил.0,5мг 1мл 2мл конт.№20 серед різних аптек міста становить 545.85 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Бенодил сусп.д розпил.0,5мг 1мл 2мл конт.№20 , а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Бенодил сусп.д розпил.0,5мг 1мл 2мл конт.№20 ?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Бенодил сусп.д розпил.0,5мг 1мл 2мл конт.№20 ?” перед замовленням препарату.