Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009350Код реєстрації UA/3140/01/01
ATC-Класифікатор: Беклометазон
Торгова назва: Беконазе
Діюча речовина: Беклометазон
335.90 - 507.09 грн

335.90 - 507.09 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Спрей
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: для носа
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: 1 доза (100 мг суспензії) містить беклометазону дипропіонату 50 мкг;

допоміжні речовини: натрію карбоксиметилцелюлоза – целюлоза мікрокристалічна, глюкоза безводна, бензалконію хлорид, спирт фенілетиловий, полісорбат 80, вода очищена.

Лікарська форма

Спрей назальний, суспензія.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору непрозора суспензія без будь-яких видимих чужорідних часточок.

Показання

Профілактика та лікування цілорічного та сезонного алергічного риніту.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин, перелічених у розділі «Склад», в анамнезі. Туберкульоз, кандидомікоз, тяжкі напади бронхіальної астми. Дитячий вік.

Спосіб застосування та дози

Беконазе слід призначати лише для інтраназального застосування. Перед застосуванням збовтати.

Дорослі: по 2 впорскування у кожну ніздрю 2 рази на добу або по 1 впорскуванню у кожну ніздрю 4 рази на добу.

Максимальна добова доза не має перевищувати 8 впорскувань (400 мкг).

Для отримання повного терапевтичного ефекту необхідне регулярне застосування препарату. Після перших кількох впорскувань максимальне полегшення стану не досягається.

Не застосовувати понад 3 місяці без консультації лікаря.

Діти. Лікарський засіб не рекомендується застосовувати дітям.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Копійкапр-т. Мінський, 4
335.9 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
476.48 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
344.64 грн
Аптека Копійкавул. Гмирі Бориса, 17
358.04 грн
АНЦвул. Сосюри Володимира, 3
358.21 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
358.35 грн
361.24 грн
Аптека Копійкавул. Драгоманова, 2
362.05 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз?

Придбати Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз серед різних аптек міста становить 428.31 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Беконазе спрей назальный, суспензія 50 мкг/доза 180 доз?” перед замовленням препарату.