Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Барію сульфат 80 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010675Код реєстрації UA/11557/01/01
Торгова назва: Барію сульфат
Діюча речовина: БАРІЮ СУЛЬФАТ*
Виробник: Істок-Плюс
57.39 - 106.10 грн

57.39 - 106.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Барію сульфат 80 г

Склад:

діюча речовина: барію сульфат;

1 контейнер містить барію сульфату 80 г.

1 пакет містить барію сульфату 80 г або 100 г.

Показання.

Рентгенологічне обстеження глотки, стравоходу, шлунка та кишечнику (у тому числі методом подвійного контрастування).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до лікарського засобу. Порушення цілісності стінок шлунково- кишкового тракту (підозра на нього), езофаготрахеальні свищі, порушення ковтання, повна або часткова непрохідність кишечнику, запор, стеноз стравоходу, кровотеча із органів травного тракту, атрезія, стан після оперативних втручань на органах травного тракту.

Не застосовувати безпосередньо перед терміновою операцією на стравоході, шлунково-кишковому тракті.

Синдром мальабсорбції; недавні травми, хімічні опіки шлунково-кишкового тракту, ішемія шлунково-кишкового тракту, некротичний ентероколіт; мегаколон або токсичний мегаколон.

Спосіб застосування та дози.

Суспензію готують на кип’яченій або дистильованій воді безпосередньо перед застосуванням. Для рентгенологічного обстеження глотки, стравоходу, шлунка та тонкого кишечнику приймають перорально, для іригоскопії – вводять ректально.

Перорально для рентгенологічного обстеження глотки, стравоходу, шлунка та кишечнику «Барію сульфат для рентгеноскопії» призначають у вигляді водної суспензії. Для приготування суспензії порошок розводять у теплій кип’яченій або дистильованій воді у співвідношенні від 1 : 1 до 4 : 1 для дорослих і від 1 : 1,5 до 1 : 2 для дітей та добре перемішують протягом 4–5 хв (можна міксером). Доза препарату для дорослих на одне обстеження залежить від методу обстеження і становить від 50 мл до 300 мл суспензії,

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
57.39 грн
103.53 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
62.39 грн
Бажаємо здоров'я03062, м.Київ, пр-т Берестейський(Перемоги), 100-ф
62.9 грн
АНЦвул. Борщагівська/Гарматна, 195/43
64.93 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
66.43 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
75.23 грн
Бажаємо здоров'я03142, м.Київ, вул.Мирослава Поповича(Семашка),21, прим.19
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Барію сульфат 80 г ?

Придбати Барію сульфат 80 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Барію сульфат 80 г серед різних аптек міста становить 90.75 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Барію сульфат 80 г , а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Барію сульфат 80 г ?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Барію сульфат 80 г ?” перед замовленням препарату.