Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Атма капли оральные 50 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009657Код реєстрації UA/8301/01/01
463.47 - 722.90 грн

463.47 - 722.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Атма краплі оральні 20 мл
Атма краплі оральні 20 мл
270.63 - 408.4 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Атма капли оральные 50 мл Завантажити інструкцію

Cклад

діючі речовини: 100 мл містить:

Sambucus nigra D1 10 мл, Natrium sulfuricum D6 10 мл, Dulcamara D6 10 мл, Arsenicum album D12 10 мл, Tartarus emeticus D12 10 мл;

допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м), вода очищена.

1 мл розчину містить 25 крапель.

Показання

Гострий та хронічний бронхіт, у тому числі з обструктивним синдромом. У комплексній терапії бронхіальної астми.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якої діючої або допоміжної речовини препарату.

Спосіб застосування та дози

Дорослі та діти віком від 12 років: по 10 крапель препарату, розведених у невеликій кількості води;

діти віком від 2 до 12 років: по 5 крапель препарату, розведених у невеликій кількості води.

Приймати 3 рази на добу.

На початку лікування та при загостренні захворювання з метою прискорення одужання рекомендується приймати препарат кожні півгодини – годину до 8 разів на добу до покращення стану, але не більше 3 діб, після чого застосовувати 3 рази на добу.

Для досягнення максимального ефекту Атму® рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди), потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Якщо симптоми наростають чи не спостерігається покращення стану після 7 днів лікування, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Рекомендований курс лікування. Гострий бронхіт – 2 – 4 тижні. Хронічний бронхіт – 4 тижні, хронічний обструктивний бронхіт, бронхіальна астма – 2 –

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦпр-т. Червоної Калини, 15
481.52 грн
Аптека Копійкавул. О.Пчелки, 6
483.01 грн
Аптека оптових цін (Київська 78)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Володимира Івасюка, буд. 34
484.38 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
490.67 грн
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
491.78 грн
АНЦвул. О. Архипенка, 1/12 (Мате Залки)
492.38 грн
АНЦпр. В.Порика, 7А
495.25 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
497.54 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
498.62 грн
Аптека оптових цін (Київська 151)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Ореста Левицького, буд. 23, нежитл. прим. №130
500.06 грн
Аптека оптових цін (Київська 150)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Лісовий, буд. 14
500.85 грн
Аптека Копійкавул. Митрополита Шептицького, 24
501.45 грн
Аптека оптових цін (Киевская 36)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Героїв Дніпра, буд. 29-А
502.07 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Атма капли оральные 50 мл?

Придбати Атма капли оральные 50 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Атма капли оральные 50 мл серед різних аптек міста становить 590.75 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Атма капли оральные 50 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Атма капли оральные 50 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Атма капли оральные 50 мл?” перед замовленням препарату.