Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ангін-Хеель таблетки № 50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012052Код реєстрації UA/5900/01/01
230.27 - 334.10 грн

230.27 - 334.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До, Після

Інструкція - Ангін-Хеель таблетки № 50

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить: Apis mellifica D4 – 30 мг; Arnica montana D4 – 30 мг; Atropa bella-donna D4 – 60 мг; Hepar sulfuris D6 – 60 мг; Hydrargyrum bicyanatum D8 – 30 мг; Phytolacca americana D4 – 30 мг; Solanum dulcamara D4 – 60 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат; лактоза, моногідрат.

Показання.

В складі комплексної терапії ангіни різної етіології. Загострення хронічного тонзиліту. Тонзилогенна інтоксикація та ускладнення, що виникли внаслідок хронічного тонзиліту  (у тому числі ревматичний міокардит та поліартрит, нефрит).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, до рослин родини айстрових (складноцвітих).

Спосіб застосування та дози.

Разова доза: дорослим і дітям віком від 6 років − 1 таблетка в рот (до повного розсмоктування). Дітям віком до 6 років: 1 таблетку розтерти у порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 20 мл (4 чайні ложки) кип’яченої води кімнатної температури. Також приймати разову вікову дозу: дітям віком від 1-го до 3-х років − 2 чайні ложки, віком від 3-х до 6-ти років − 3 чайні ложки (залишки розчину зберігати у захищеному від світла місці при кімнатній температурі не більше 1 доби).

Приймати 3 рази на добу за 15-20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. У разі гострого початку захворювання приймати разову вікову дозу кожні 15 хвилин протягом перших                2-х годин. Далі перейти на прийом 3 рази на добу.

Курс лікування − 1-3 тижні.

Після одужання рекомендується продовжити прийом препарату 2 рази на добу ще протягом

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
267.58 грн
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
270.73 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ, б-р Кольцова,15, прим.112
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ангін-Хеель таблетки № 50?

Придбати Ангін-Хеель таблетки № 50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ангін-Хеель таблетки № 50 серед різних аптек міста становить 302.73 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ангін-Хеель таблетки № 50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ангін-Хеель таблетки № 50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ангін-Хеель таблетки № 50?” перед замовленням препарату.