Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Анестезол супозиторії ректальні №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002782Код реєстрації UA/7065/01/01
56.22 - 86.00 грн

56.22 - 86.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Суппозиторії
Кому можна: Дорослим, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Для вагітних
Спосіб введення: Ректально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Анестезол супозиторії ректальні №5

Склад:

діючі речовини: бензокаїн, вісмуту субгалат, цинку оксид, ментол;

1 супозиторій містить бензокаїну (0,1 г) 100 мг, вісмуту субгалату (0,04 г) 40 мг, цинку оксиду (0,02 г) 20 мг, ментолу (0,004 г) 4 мг;

допоміжні речовини: поліетиленоксид 1500, поліетиленоксид 400.

Показання.

Симптоматична терапія геморою та тріщин заднього проходу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Підвищена чутливість до інших амідних анестетиків.

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням супозиторія необхідно:

– по лінії перфорації блістерної упаковки відірвати один супозиторій у первинній упаковці;

– далі необхідно потягнути за краї плівки, розриваючи її у різні боки, і звільнити супозиторій від первинної упаковки.

Препарат застосовують ректально. по 1 супозиторію 1–2 рази на добу після очисної клізми кишечнику або самостійної дефекації.

Тривалість лікування визначає лікар, враховуючи перебіг та тяжкість захворювання, досягнутий терапевтичний ефект.

Діти.

Даних щодо застосування препарату дітям немає.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
58.91 грн
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
58.95 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
59.04 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
59.04 грн
Бажаємо здоров'я03035, м.Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, 40
59.06 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
59.55 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
59.55 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
59.56 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
Бажаємо здоров'я02160, м.Київ, пр-т Соборності,7-А
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
59.56 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Карела Чапека(Фучика Юліуса),4, прим.24
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Анестезол супозиторії ректальні №5?

Придбати Анестезол супозиторії ректальні №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Анестезол супозиторії ректальні №5 серед різних аптек міста становить 63.05 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Анестезол супозиторії ректальні №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Анестезол супозиторії ректальні №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Анестезол супозиторії ректальні №5?” перед замовленням препарату.