Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Афлубін Іммуфаст лед. №16
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 017368Код реєстрації
140.40 - 250.79 грн

140.40 - 250.79 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Льодяники
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

На 2 льодяника /(% RI*): Екстракт бузини 100 мг, еквівалент бузини 6400 мг, Ехінацеї сухий сік 54,35мг, еквівалент ехінацеї 2450 мг, Екстракт імбиру 4 мг, еквівалент сухого кореня імбиру 160 мг, Ментол 4,33 мг, Вітамін Д3 10 мкг (200%), Вітамін С 80 мг (100%), Тіамін 1,1 мг (100%), Рибофлавін 1,4 мг (100%), Ніоцин 16 мг (100%), Вітамін В6 1,4 мг (100%), Фолієва кислота 200 мкг (100%), Біотин 50 мкг (100%), Цинк 10 мг (100%), Селен 55 мкг (100%).
*RI = добові референсні величини споживання.

Підсолоджувачі: ізомальт, ацесульфам К. і аспартам; вітамін С, екстракт бузини, вітамінний мікс (мальтодекстрин, ніоцин, холекальциферол, фолієва кислота, вітамін В6, тіамін, рибофлавін, біотин), мінеральна суміш (сульфат цинку, мальтодекстрин, селенат натрію), сік ехінацеї, ароматизатори: бузина та чорна смородина (триацетин, пропіленгліколь), регулятор кислотності: лимонна кислота, барвники: антоціани екстракту виноградної шкіри (містять діоксид сірки) і камедь акації, ментол, екстракт імбиру.

Алергени: див. виділене

Загальні властивості

Під час деяких періодів протягом року ви можете відчути, що ваш організм потребує додаткової підтримки. Новий Афлубін ІмуФаст допомагає зміцнити вашу імунну систему, коли вам це найбільш необхідно. Завдяки спеціально розробленій формулі продукту, що включає вітаміни, мінерали та потужні рослинні екстракти, продукт має сильну потрійну дію:

1. Підтримує імунну систему організму
  2. Підвищує рівень енергії
  3. Пом'якшує подразнення горла

Бузина допомагає пом'якшити прояви застуди, створює приємні відчутт

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦХарківське шосе, 166в
157.43 грн
АНЦпр-т. Маяковського Володимира, 26
157.5 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
157.52 грн
АНЦвул. Героїв Дніпра, 37
157.73 грн
Бажаємо здоров'я04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-А
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
Бажаємо здоров'я03062, м.Київ, пр-т Берестейський(Перемоги), 100-ф
159.12 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
159.12 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
АНЦвул. Сержа Лифаря, 13
159.46 грн
Аптека Шаравул. Пасхаліна Юрія, 5
159.8 грн
Аптека Копійкавул. Ялтинська, 7
160.2 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Афлубін Іммуфаст лед. №16?

Придбати Афлубін Іммуфаст лед. №16 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Афлубін Іммуфаст лед. №16 серед різних аптек міста становить 192.48 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Афлубін Іммуфаст лед. №16, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Афлубін Іммуфаст лед. №16?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Афлубін Іммуфаст лед. №16?” перед замовленням препарату.