Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

А-церумен р-н вушний 2 мл, №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010440Код реєстрації 14920/2015
319.82 - 429.15 грн

319.82 - 429.15 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: краплі вушні
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Для вух
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

СКЛАД

М'які поверхнево-активні речовини (натрію ацил саркозінат та ефір сахарози), зволожувач, натуральні харчові барвники, допоміжні речовини до 100%. Не містить консервантів. Барвник природнього походження. ДОЗУВАННЯ Для регулярної гігієни вух: 2 рази на тиждень. Для видалення вушних пробок: вранці та ввечері протягом 3-4 днів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Після відкриття одноразовий флакон-крапельницю слід використати протягом 24 годин. Не охолоджувати. Зберігати у захищеному від світла місці. Зберігати при температурі від 10 до 40°C. Не застосовувати після дати закінчення терміну придатності, що вказана на флаконі-крапельниці. Не використовувати, якщо флакон-крапельницю пошкоджено.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

Не проштовхувати наконечник флакону-крапельниці глибоко у слуховий прохід, щоб уникнути подразнення. Не застосовувати засіб у випадку, коли пацієнт має перфоровану барабанну перетинку, страждає на вушну інфекцію або застосовує трубку для вентиляції середнього вуха. Якщо відзначається болісне відчуття у вусі, перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. Уникати контакту з очима. Не приймати внутрішньо.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
324.9 грн
411.6 грн
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
330.23 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
330.26 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
330.26 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Кіпріанова Академіка,8, прим.3а
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити А-церумен р-н вушний 2 мл, №5?

Придбати А-церумен р-н вушний 2 мл, №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на А-церумен р-н вушний 2 мл, №5 серед різних аптек міста становить 369.14 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати А-церумен р-н вушний 2 мл, №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати А-церумен р-н вушний 2 мл, №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги А-церумен р-н вушний 2 мл, №5?” перед замовленням препарату.