Відгуки про діагностичний центр Ок Клінік

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-16:00

Харківське шосе, 121, Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх корпус В. На карті

Дарницький , м.Вирлиця

ОК клініці Дівчатка великі молодці. Рекомендую

Любов, 11.11.2023

Сподобались обладнання й лікар, що робив УЗД - показував на моніторі, докладно усе поясняючи. Отримав висновок.

Володимир, 10.11.2023

Не сподобалось як лікар відповідав на запитання. І прийом відбувся із запізненням  10-15 хвилин. Лікар часто виходив з кабінету під час прийому.

Анонімно, 07.11.2023

В клініці все сподобалось,дуже добре було

Наталія, 04.11.2023

Усе пройшло нормально - пояснили, розказали, без відвідування лікаря, а ще б краще було, якби й вилікували одразу!)

Олексій, 24.10.2023

Все було вчасно, швидко. У нас залишились тільки позитивні враження, наш лікар відповідав на всі наші запитання, ніяких запитань не залишилось, все було добре, ніяких зауважень не було

Василь, 20.10.2023

Спирометрию сделали как мне кажется нормально, приятно обслужили.

Володимир, 17.10.2023

Дуже гарне ставлення, усе чітко, злагоджено, мені сподобався візит.

Вероніка, 15.10.2023

Результати УЗД не співпадають з клінічними аналізами.

Канарик, 30.09.2023

Робили в клініці діагностику, лікар уважний, приділив достатньо часу, дитині лікар сподобався

Єлизавета, 20.09.2023

Гарна клініка, все було добре, записувались на діагностику. Єдине зауваження до клініки: наявність кондиціонера в кімнаті де проводять обстеження, повітря дуло, літній людині було некомфортно. Побажання для клініки звернути на це увагу

Катерина, 16.09.2023

Дуже ввічливий персонал, дуже лояльне відношення до клієнта, все було вчасно, мені все сподобалось

Ірина, 16.09.2023

Сподобався комфорт та обслуговування в клініці.

Олександр, 15.09.2023

Залишилась дуже задоволеною - працівники приємні та професійні. Я не місцева, і так склалось, що в клініку приїхала значно раніше, тому запитала у дівчат, чи не могли б мене прийняти раніше, вони порадилися та вирішили, що така можливість є, тому мені одразу зробили УЗД, під час якого лікар помітив, що я потребую ще в УЗД щитоподібної залози та запропонував зробити одразу і цю діагностику.

Ольга, 13.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Юрій, 05.09.2023

Сервіс гарний. Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Олексій, 25.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Тетяна, 20.07.2023

Визитом осталась довольна, обслужил очень внимательный персонал.

Людмила, 18.07.2023

В клініці дуже гарний лікар узд-спеціаліст, дуже професійний, ми дуже задоволені

Ємілія, 17.07.2023

Дівчатка швидко зробили мені ЕКГ, і практично відразу видали результат із розшифровкою, було чисто і прохолодно, тому час очікування не був виснажливим. Залишилась цілком задоволена.

Яна, 11.07.2023

Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволена.

Алла, 08.07.2023

Візит пройшов комфортно, швидко, за записом. Лікар, який проводив мені УЗД - професіонал. Залишилася задоволена, в майбутньому планую навідатися до цієї клініки ще. Вже рекомендувала своїй знайомій.

Ірина, 03.07.2023

Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволений. За потреби звертатимусь ще. Клініку рекомендую.

Артем, 27.06.2023

Все сподобалося, все на найвищому рівні, все пройшло чудово! Планую в майбутньому, якщо виникне потреба, звертатися до них ще. Рекомендую.

Владислав, 23.06.2023

Мій син робив дослідження в цьому центрі, ЕНМГ. З 2021 р. у сина мононевропатія променевого нерву, яка повністю не лікується. За результатами дослідження не підтверджується наявності ураження нерву. Розуміючи, що такого не може бути, син зробив дослідження в іншому центрі, де підтвердилося демієлінізація нерву. Отже, можна сказати, що довіри до цієї клініки нуль. Робіть висновки, ніж звертатись до ОкКліники. Марно витрачені кошти. Якщо клініка себе поважає, то могла б повернути кошти за фактичне не надання послуги належної якості.

Гусаров Владислав , 03.06.2023