Медичний центр «Медікал Град»

Медичний центр «Медікал Град» надає широкий спектр діагностичних процедур для своєчасного виявлення захворювань та надання якісної медичної допомоги. У клініці проводять всі види ультразвукової та функціональної діагностики, а також лабораторні дослідження з використанням сучасної техніки і стерильних приладів для комфортного проходження всіх процедур ще

вул. Пимоненка, 10а. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська, м.Майдан Незалежності

У центрі «Медікал Град» пацієнтам пропонується якісна і сучасна діагностика для виявлення захворювань на ранніх його стадіях, постановки точного діагнозу і призначення своєчасної терапії. Досвідчені лікарі-діагности, що працюють в клініці «Медікал Град», проводять всі види ультразвукових досліджень та ендоскопічного обстеження, функціональної діагностики серцево-судинної системи, гінекологічних процедур, в тому числі і УЗ-скрінніг на всіх етапах вагітності, використовуючи нове обладнання провідних європейських виробників .

Крім цього, в медичному центрі можна також здати необхідні аналізи, що значно заощадить час і прискорить процес виявлення хвороби.

У медичному центрі «Медікал Град» можна пройти такі обстеження:

• ЕКГ з розшифровкою
  • Кольпоскопія
  • Лабораторна діагностика
  • УЗ-діагностика:
    • органів черевної порожнини
    • нирок і надниркових залоз
    • сечового міхура
    • щитовидної залози
    • передміхурової залози
    • суглобів
    • лімфатичних вузлів
    • м'яких тканин
    • молочних залоз
    • серця
    • доплерографія судин голови та шиї
    • доплерографія артерій і вен верхніх або нижніх кінцівок

Візит пройшов нормально - швидко, зручно, персонал був ввічливим та коректним.

Юлія, 08.04.2024

Нормальна клініка, було досить зручно та комфортно у цій клініці. Все пройшло досить добре.

Ольга, 02.04.2024

Дуже задоволена візитом в клініку, лікар діагностики дуже доброзичливий, відповів на всі питання чітко і ясно. Прийом сподобався

Катерина, 20.03.2024

Кваліфікований лікар, що робив мені УЗД, нормально подивився, записав висновок. В самій клініці, теж гарні умови. Усе пройшло добре, візитом залишилась задоволеною.

Ірина, 20.02.2024

Не сподобалося, процедура швидка і інформації лікар-діагност вказав вкрай мало.

Микола, 08.02.2024

ул. Депутатская, 15/17, офис 2. На карті