Отзывы о диагностическом центре Ок Клиник

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж корпус В. На карте

Дарницкий , м.Вырлица

Все сподобалось у клініці.  Лікарі теж сподобались. Швидко все відбулося, результати зразу видали - це дуже зручно. Прийняли нас навіть трохи  скоріше.

Катерина, 20.12.2023

Усе сподобалось, лікар УЗД гарна, мені сподобалась - жіночка така уважна, усе зробила як треба.

Анжела, 20.12.2023

Все було дуже гарно, вчасно, нам сподобалось. Якщо буде необхідність, будемо звертатися в клініку ще

Надія, 18.12.2023

В клініці на всі питання відповіли, ніякої затримки не було, все чисто, все дуже сподобалось. Прийом відбувся вчасно, були питання телефонував, задоволені. Єдина порада, смс нагадування про запис на завтра, відправляти з точною датою коли буде прийом

Сергій, 18.12.2023

Все добре пройшло. Нормальна клініка. Рекомендую іншим цю клініку. Немає ніяких зауважень.

Віталій, 16.12.2023

Сподобалося у клініці. Зручно було, приємне відношення до пацієнтів зі сторони персоналу.

Альона, 16.12.2023

Сподобалось у клініці. Сервіс добрий,  дівчата приємні на ресепшені.

Микола, 13.12.2023

Діагностику провели добре, сервіс гарний , дякую.

Андрій, 13.12.2023

В клініці була на діагностиці у різних УЗД спеціалістів.  Мені дуже сподобалось. Всі спеціалісти дуже хороші, дуже уважні лікарі, персонал клініки дуже приємний. Лікарі дуже компетентні, надали мені всю інформацію, на всі мої питання відповіли

Інна, 12.12.2023

Дуже задоволені сервісом та проведенням діагностики.

Олександр, 11.12.2023

Не перший раз користуємося послугами цієї клініки, сервісом дуже задоволені. Дякую!

Валентина, 08.12.2023

Дуже добре все пройшло. Я дуже задоволена. Дякую

Тетяна, 07.12.2023

Задоволена візитом в клініку, комфортно, дякую.

Катерина, 05.12.2023

Супер все пройшло.Все добре, пройшло все чітко, на записаний час прийняли, все розповіли, дуже грамотні фахівці. Краще, мабуть не буває. Все на відповідному високому рівні. Я була вже тут не вперше, дуже подобається мені тут проходити діагностику.

Тамара, 05.12.2023

В клініці було все добре, все сподобалось, привітний персонал, гарні лікарі

Наталія, 01.12.2023

Все пройшло добре в загальному. Рекомендую клініку.

Гліб, 25.11.2023

Мені все сподобалось, все було дуже швидко та оперативно. Зразу на реєстрації мені  пояснили що і куди, на прийом я зайшла рівно по запису, у мене ніяких скарг немає

Діана, 22.11.2023

Гарне відношення лікаря УЗД, добре обслуговування.

Юлія, 15.11.2023

Все влаштувало, комфортно, буду звертатися в разі необхідності.

Наталія, 13.11.2023

Відбувся прийом . Все добре пройшло. Комфорт чудовий, оцінку можу поставити  десять  балів. Все сподобалось і усе підійшло.

Анастасія, 13.11.2023

ОК клініці Дівчатка великі молодці. Рекомендую

Любов, 11.11.2023

Сподобались обладнання й лікар, що робив УЗД - показував на моніторі, докладно усе поясняючи. Отримав висновок.

Володимир, 10.11.2023

Не сподобалось як лікар відповідав на запитання. І прийом відбувся із запізненням  10-15 хвилин. Лікар часто виходив з кабінету під час прийому.

Анонімно, 07.11.2023

В клініці все сподобалось,дуже добре було

Наталія, 04.11.2023

Усе пройшло нормально - пояснили, розказали, без відвідування лікаря, а ще б краще було, якби й вилікували одразу!)

Олексій, 24.10.2023

ул Героев полка "АЗОВ", д.27/23. На карте