Отзывы о диагностическом центре Ок Клиник

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж корпус В. На карте

Дарницкий , м.Вырлица

Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці.

Юлія, 27.03.2024

Сподобалася клініка, загалом  все досить добре пройшло.

Андрій, 25.03.2024

Сподобався підхід лікаря діагноста, можливість вільного спілкування із ним. Лікар чуйний, розуміючий. Діагностика пройшла досить легко.

Майя, 25.03.2024

Сподобались обслуговування та підхід до клієнтів.

Олександр, 19.03.2024

Дуже гарні враження, лікар УЗД сподобалася, чудово провела діагностику, зауважень не було до персоналу

Людмила, 18.03.2024

Все було добре, швидко, оперативно. Діагностику провели добре, зауважень до персоналу не було

Вероніка, 18.03.2024

На ресепшен персонал привітно зустріли, все пояснили. Лікар діагностику дуже хороший, на такій процедурі була перший раз, дуже хвилювалася. Лікар все пояснив що і як робити, я всім задоволена. Лікар дав консультацію, візит сподобався. Рекомендую клініку своїм знайомим

Світлана, 12.03.2024

Все дуже добре було. Чудовий лікар мене консультував, я задоволений. По домашньому відчував себе у цій клініці.

Андрій, 10.03.2024

Дуже чемний лікар що робив УЗД, докладно розказав як буде проходити процедура, пояснив як вона пройшла, який висновок, надав рекомендацій що потрібно робити надалі.

Валерія, 09.03.2024

Не сподобалися коментарі лікаря, яка проводила діагностику, щодо причин мого візиту, це було некоректно , на мою думку.

Ніна, 05.03.2024

Клініка добра, але прийом затримався. Лікар діагностики не встигає приймати велику кількість людей, людей багато, очікують в коридорі. Сама лікар дуже сподобалася, зауважень до роботи лікаря не було, все зрозуміло і докладно розказала і пояснила

Нейля, 05.03.2024

Все було класно, персонал гарний, все розуміють з пів слова, лікарі уважні, залишилися задоволені

Богдан, 05.03.2024

Все влаштувало у клініці. Все було добре.

Олександр, 29.02.2024

Лікар яка провела Доплерографія судин голови та шиї дуже приємна, уважна, дала рекомендації, щоб звернулась до потрібного спеціаліста. Я задоволена візитом

ОЛьга, 27.02.2024

Напрочуд добре все відбулося. Було усе супер в цій клініці. Зауважень ніяких немає, ні до спеціалістів, ні до персоналу.

Наталія, 25.02.2024

У клініці працюють дуже приємні люди, ввічливі та уважні. Клініка дуже сподобалася, було приємно, комфортно перебувати у цій клініці. Все пройшло на найвищому рівні.

Вікторія, 22.02.2024

Сподобалась привітність лікаря, що робила УЗД, й те, що розповіла усе, що було треба.

Микола, 22.02.2024

Все добре пройшло. Обслуговування у клініці хороше. Все доступно пояснили, чітко все розказали. Клініка сподобалася.

Анжеліка, 16.02.2024

Проводили в цій клініці діагностику, я задоволений, все вчасно, оперативно, результати отримав швидко, дякую.

Сергій, 16.02.2024

Все було дуже професійно, лікар діагностики все уважно подивилася, мені все сподобалося

Сергій, 11.02.2024

У клініці дуже гарно. Хороший, ввічливий персонал. Спеціалісти кваліфіковані. Все дуже добре пройшло. Я задоволений клінікою.

Олександр, 08.02.2024

Работой клиники очень довольны, приняли вовремя

Марина, 08.02.2024

Все добре, все нормально пройшло. Зустріли дуже добре, комфортно у клініці. Лікар, який робив діагностику дуже ввічливий, хороший, компетентний у своїй справі.

Оксана, 06.02.2024

Я всім задоволена. В клініці гарний УЗД спеціаліст, лікар все мені розказала, на всі мої питання лікар відповіла. Дуже приємний лікар. Адміністратори клініки швидко мене обслужили, зауважень не було

Ніна, 05.02.2024

Все добре пройшло. Нічого погано сказати не можу про цю клініку.

Андрій, 03.02.2024

ул. Старонаводницкая, 13, офис 48 Секция А. На карте