Відгуки про діагностичний центр Ок Клінік

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-16:00

Харківське шосе, 121, Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх корпус В. На карті

Дарницький , м.Вирлиця

Гарне обслуговування, я задоволена, дякую.

Тетяна, 13.05.2024

Усе сподобалось - сервіс, обслуговування, лікар, що проводив мені УЗД.

Ігор, 13.05.2024

Діагностику зробили добре, тільки позитивні враження, дякую.

Артур, 10.05.2024

Мені все сподобалося, клініка комфортна, гарне обслуговування, дякую.

Євген, 09.05.2024

Задоволена проведенням діагностики, дякую.

Ірина, 09.05.2024

Візитом залишились задоволені - приїхавши завчасно, нам не довелось очікувати, знайшли можливість провести діагностику одразу. Все пройшло швидко та чітко.

Ігор, 08.05.2024

Задоволена проведенням діагностики та клінікою. Лікар-діагност все зробив якісно і прокоментував результат. Дякую!

Ніна, 04.05.2024

Сподобалася дана клініка. У клініці сучасне обладнання, є все необхідне. Лікарі чудові, надали хорошу консультацію. Загалом хороша клініка.

Анатолій, 02.05.2024

Сподобалося обслуговування, клініка зручна, дякую.

Лада, 02.05.2024

В клініці чисто, все було швидко, приємно, зауважень до персоналу не було, ми задоволені

Володимир, 26.04.2024

Хороша клініка. Було все чудово у цій клініці. Все зробили якісно та швидко, питань взагалі ніяких немає до цієї клініки.

Микола, 22.04.2024

У клініці спеціалісти дуже компетентні, підходять до обстеження досить скрупульозно. З результатами обстеження я ознайомлений, зробили все мені чітко та якісно. На даному етапі мене все повністю влаштувало.

Валерій, 20.04.2024

Я дуже задоволена лікарем УЗД, дуже хороший спеціаліст і дуже хороша людина. Клініка хороша, персонал гарно ставиться до пацієнтів, я задоволена візитом

Лідія, 17.04.2024

В клініці дуже хороший лікар УЗД спеціаліст, дуже уважний, все ретельно перевірив, дав гарні поради, я задоволена лікарем

Любов, 14.04.2024

Дуже гарне враження, лікар УЗД спеціаліст все зробив без зауважень, я задоволена

Олена, 14.04.2024

Загалом візитом задоволена, але через те, що довелось чекати у черзі, оцінку знижую до четвірки.

Валерія, 13.04.2024

У мене хороші враження, лікар УЗД спеціаліст добре провела діагностику, під час прийому не мовчала, коментувала що бачить на екрані, всі моменти які мене цікавили, лікар все розказала і доступно пояснила. Клініка трохи замала, людей було багато і нема було де присісти для очікування

Катерина, 10.04.2024

Сподобалася клініка. Уже не вперше користуюся послугами саме цієї клініки. Загалом все пройшло нормально, все дуже сподобалося у цій клініці.

Віталій, 09.04.2024

Задоволена роботою лікаря УЗД спеціаліста, все пояснив, дав рекомендації до якого спеціаліста потрібно звернутися, все було добре

Євгенія, 08.04.2024

Усе пройшло швидко, оперативно, якісно. Пацієнту сподобалось.

Світлана, 07.04.2024

Дуже сподобалася дана клініка.Все пройшло добре, у клініці дуже комфортно. Привітний, уважний персонал. Фахівці у цій клініці дуже ввічливі, професійні та уважні.

Тетяна, 04.04.2024

Все пройшло чудово. Все сподобалося у цій клініці.Було все добре.

Оксана, 01.04.2024

Артролог сказав, що УЗД проводили невірно - УЗД суглобів проводиться зі спеціальною насадкою для суглобів. Мені ж зробили зі звичайною.

Ангеліна, 29.03.2024

Пройшло все нормально, дівчата на рецепції просто молодці. Дуже уважні, ввічливі, привітні. Клініка дуже сподобалася, все було чудово у цій клініці.

Микола, 28.03.2024

Все пройшло добре, усе що було потрібно, зробили. Всім задоволена.

Тетяна, 27.03.2024

ул. Кловский спуск, 18. На карті