Медичний центр «Просто»

Центр «Просто» надає можливість відвідати не тільки консультації кваліфікованих фахівців, а й пройти діагностичні дослідження. У клініці доступна така діагностика, як: МРТ, УЗД-діагностика, ехокардіографія ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

У медичному центрі «Просто» надають висококваліфіковану медичну допомогу із застосуванням професійної апаратури.

Послуги

У діагностичному центрі «Просто» зможуть запропонувати такі діагностичні послуги, як:

• МРТ голови
  • УЗД малого таза
  • УЗД судин ніг
  • Ехокардіографія

Обладнання

Центр славиться якісним і сертифікованим обладнанням. Лікарі використовують МР-томограф 1.5Т з коротким тунелем, який призначений для кардіологічних, нейрологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також діагностики всього тіла.

GE Signa HDxt 1,5t — апаратура експертного класу для скринінгових досліджень, а також є найкращою у лінійці апаратів Signa від компанії GE. HDxt використовує унікальну технологію, яка допомагає розширити медичну візуалізацію, надаючи широкий спектр доповнень. Вони здатні допомогти отримати якісні і точні результати обстеження

Дуже ввічливо мене зустріли, неймовірний фахівець, що робив мені МРТ, й потім швидко віддали мені результат з плівкою та диском. Я дуже вдячна, мені усе сподобалось. Якщо у майбутньому знадобляться послуги такого роду, то скоріш за все, звертатимусь саме сюди.

Каріне, 13.05.2024

Всё случилось очень оперативно, чётко, быстро. Очень приветливый персонал. В общем всё прошло хорошо. Осталась довольна.

Наталія, 13.05.2024

Все було чудово, візитом в клініку задоволена

Олена, 11.05.2024

Сподобались обслуговування, відношення та якість наданих послуг.

Оксана, 09.05.2024

Усе відбулось ОК! Зустрів професійний персонал, діагностику зробили добре, усім задоволена.

Юлія, 08.05.2024

пл. Святошинская, 1 (станция метро Житомирская). На карті