Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Дуже ввічливо мене зустріли, неймовірний фахівець, що робив мені МРТ, й потім швидко віддали мені результат з плівкою та диском. Я дуже вдячна, мені усе сподобалось. Якщо у майбутньому знадобляться послуги такого роду, то скоріш за все, звертатимусь саме сюди.

Каріне, 13.05.2024

Всё случилось очень оперативно, чётко, быстро. Очень приветливый персонал. В общем всё прошло хорошо. Осталась довольна.

Наталія, 13.05.2024

Все було чудово, візитом в клініку задоволена

Олена, 11.05.2024

Сподобались обслуговування, відношення та якість наданих послуг.

Оксана, 09.05.2024

Усе відбулось ОК! Зустрів професійний персонал, діагностику зробили добре, усім задоволена.

Юлія, 08.05.2024

Залишився задоволеним - отримав професійну допомогу.

Олег, 07.05.2024

Ніяких питань не було, зробили нам усе оперативно та якісно. Комфорт, лікарі та персонал нам дуже сподобалися. Дякуємо.

Віра, 06.05.2024

Дуже хороша клініка. Все нам сподобалося у цій клініці, спеціалісти, персонал, обслуговування. Дякуємо.

Тамара, 06.05.2024

Просто чудова, зручна, комфортна клініка. Персонал добрий та ввічливий, ставлення зі сторони персоналу до пацієнтів було прекрасне. При потребі буду звертатися саме у цю клініку за медичними послугами.

Володимир, 04.05.2024

Комфортна, сучасна, нормально-функціональна клініка. Сподобалося що все пройшло вчасно та без будь-яких затримок по часу.

Анатолій, 04.05.2024

Перший раз був у даній клініці, враження залишилося позитивне. Все було добре та комфортно у цій клініці.

Анатолій, 04.05.2024

Дуже сподобався візит в клініку, персонал і лікар діагностики доброзичливі, я задоволена

Тетяна, 29.04.2024

Хороша клініка. Було чисто, акуратно, приємно у цій клініці. Все пройшло гарно, без ніяких негативних моментів.

Людмила, 29.04.2024

Мне очень понравился доктор диагностики, молодой специалист, очень внимательная. Персонал клиники на ресепшен тоже очень внимательный, всю информацию рассказали, я осталась очень довольна визитом в клинику

Ірина, 29.04.2024

Сподобалася клініка, все було супер. Добрий, хороший, ввічливий персонал у клініці. Приємно та комфортно було перебувати у цій клініці, мене повністю усе влаштувало. Дякую.

Олена, 26.04.2024

Клініка дуже сподобалася. Обслуговування у клініці було на найвищому рівні, все пройшло добре. Клініка мене повністю задовольнила.

Лариса, 26.04.2024

Клініка мені дуже сподобалася, але дуже жарко було коли проводили  саму діагностику. Хотілося б більше комфортних умов. Загалом сама клініка непогана,  медперсонал у клініці дуже уважний та ввічливий. На рецепції дуже хороша дівчина.

Валентина, 25.04.2024

Добре зустріли, швидко зробили діагностику, дуже сподобалось, що опис рентгену зробили доступною мовою. Залишились цілком задоволені.

Оксана, 24.04.2024

Саме перебування у клініці було приємне. Сама клініка чиста, комфортна, зручна. Персонал у клініці чудовий та уважний, зробили все швидко та якісно. Менні дуже сподобалася дана клініка.

Лариса, 23.04.2024

Прекрасний сервіс та лікар, що проводив УЗД.

Данило, 23.04.2024

Дуже охайна клініка, лікарі дуже чемно відносяться до пацієнтів, діагноз ставлять уважно і все дуже якісно. В клініку зверталися вже не перший раз, задоволені

Віра, 20.04.2024

Візит в клініку пройшов відмінно - швидко, гарно, красиво, спеціалісти усі дуже гарні та професійні. Усе сподобалось.

Лариса, 19.04.2024

Все було чудово, персонал привітний, зауважень не було, я задоволена візитом

Аліна, 15.04.2024

Дуже комфортно було у цій клініці, персонал надзвичайно чемний, уважний та привітний. Спеціалісти хороші, добре знають свою справу. Діагностику провели нам швидко та якісно. Клініка дуже сподобалася.Дякуємо.

Поліна, 15.04.2024

Все прошло очень великолепно, персонал улыбчивый, добрый и знающий, настроение подняли, снимок получился отличный. Рекомендую

Тетяна, 15.04.2024

Проспект Валерия Лобановского (Краснозвездный проспект) , 17. На карті