Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

ул. Закревского 61\2. На карте

Деснянский , м.Черниговская, м.Лесная

Дуже сподобався візит в клініку, персонал і лікар діагностики доброзичливі, я задоволена

Тетяна, 29.04.2024

Хороша клініка. Було чисто, акуратно, приємно у цій клініці. Все пройшло гарно, без ніяких негативних моментів.

Людмила, 29.04.2024

Сподобалася клініка, все було супер. Добрий, хороший, ввічливий персонал у клініці. Приємно та комфортно було перебувати у цій клініці, мене повністю усе влаштувало. Дякую.

Олена, 26.04.2024

Клініка дуже сподобалася. Обслуговування у клініці було на найвищому рівні, все пройшло добре. Клініка мене повністю задовольнила.

Лариса, 26.04.2024

Клініка мені дуже сподобалася, але дуже жарко було коли проводили  саму діагностику. Хотілося б більше комфортних умов. Загалом сама клініка непогана,  медперсонал у клініці дуже уважний та ввічливий. На рецепції дуже хороша дівчина.

Валентина, 25.04.2024

Добре зустріли, швидко зробили діагностику, дуже сподобалось, що опис рентгену зробили доступною мовою. Залишились цілком задоволені.

Оксана, 24.04.2024

Саме перебування у клініці було приємне. Сама клініка чиста, комфортна, зручна. Персонал у клініці чудовий та уважний, зробили все швидко та якісно. Менні дуже сподобалася дана клініка.

Лариса, 23.04.2024

Прекрасний сервіс та лікар, що проводив УЗД.

Данило, 23.04.2024

Дуже охайна клініка, лікарі дуже чемно відносяться до пацієнтів, діагноз ставлять уважно і все дуже якісно. В клініку зверталися вже не перший раз, задоволені

Віра, 20.04.2024

Візит в клініку пройшов відмінно - швидко, гарно, красиво, спеціалісти усі дуже гарні та професійні. Усе сподобалось.

Лариса, 19.04.2024

Все було чудово, персонал привітний, зауважень не було, я задоволена візитом

Аліна, 15.04.2024

Дуже комфортно було у цій клініці, персонал надзвичайно чемний, уважний та привітний. Спеціалісти хороші, добре знають свою справу. Діагностику провели нам швидко та якісно. Клініка дуже сподобалася.Дякуємо.

Поліна, 15.04.2024

Все прошло очень великолепно, персонал улыбчивый, добрый и знающий, настроение подняли, снимок получился отличный. Рекомендую

Тетяна, 15.04.2024

Гарно прийняли, усе що потребувала, зробили, висновок отримала.

Оксана, 11.04.2024

Хороша клініка. Лікар, який проводив мені рентген, дуже чудовий. Все зробив швидко, все пояснив.  Дівчинка на ресепшен була трохи чимось засмучена, без посмішки, наче працює через силу. Коли заходиш в клініку, адміністратор перше враження о клініці.

Богдана, 10.04.2024

Ми вийшли дуже задоволеними - нас зустріли привітно, усі були дуже ввічливі, усе добре пояснювали, опісля того як зробили МРТ, запропонували зачекати три години, на висновок, через брак часу, відмовилась чекати, тоді запропонували переслати висновок або на вайбер, або на імейл, й висновок отримала навіть раніше. Я залишилась дуже задоволеною та вдячною.

Лідія, 10.04.2024

Дуже все чудово було у цій клініці. Лікар дуже гарні, на рецепції дуже приємна дівчина. Загалом все пройшло швидко, якісно та приємно. Зразу видали результати обслідування і висновок  - це дуже сподобалося.

Ганна, 08.04.2024

Дійсно знайшла саме ту клініку і ті послуги які мені були потрібні. Дуже зручно мені було у цій клініці, прийняли мене зразу, не потрібно було довго очікувати - це дуже сподобалося. Всі послуги були надані якісно та швидко.

Лариса, 08.04.2024

Клініка сподобалася, все було дуже гарно та чудово. Пройшло все добре, у клініці дуже гарні спеціалісти. З радістю повернуся у цю клініку ще за додатковими послугами.

Лідія, 03.04.2024

Сподобалася клініка, все дуже добре пройшло.

Каріна, 03.04.2024

Клініка сподобалася, все добре було. Дуже хороше обслуговування у клініці.

Тамара, 02.04.2024

Діагностику провели добре, лікар діагностики чемний, приємний, уважний. Персонал на ресепшен дуже приємний, все розказали, пояснили. Нам сподобалася клініка

Анжела, 01.04.2024

Все дуже сподобалося, було все добре. Дуже нам сподобалася клініка.

Лариса, 01.04.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці. Нормально все було, чудова клініка. Дякую.

Сергій, 30.03.2024

Візитом задоволений - усе зробили швидко, приємний персонал.

Артем, 28.03.2024

Дарницкий бульвар, 5 . На карте