Отзывы о диагностическом центре HBMedical (Аш Би Медикал)

• Пн-Вс: 9:00-16:00

ул. Александра Довженко, 3. На карте

Шевченковский , м.Шулявская

В клініці все було дуже гарно, всі молодці, лікарі дуже хороші, консультації були дуже гарні, все дуже швидко, супер! Оцінюю роботу лікарів на сто балів!

Анна, 26.04.2024

Клініка дуже сподобалася. Обслуговування у клініці просто чудове, сервіс був на найвищому рівні.

Вʼячеслав, 20.04.2024

Дуже сучасна, комфортна, зручна, простора клініка. Персонал у клініці дуже ввічливий та уважний. Все мені зробили швидко, вчасно та якісно. Загалом ця клініка дуже сподобалася.

Наталя, 19.04.2024

Візитом задоволена - отримала усе, що було потрібно в гарному діагностичному центрі.

Олена, 13.04.2024

Усе пройшло добре, але довелось чекати, тому ставлю клініці чотири.

Анна, 13.04.2024

Не влаштувало те, як ставили катетер, лікар не дезінфікував руки і не вдягав рукавички, наставив синців , також на плівці з результатом розмите зображення, нічого не видно, до того ж виписку з результатом мені не оформили належним чином, хоча я про це просила . До цієї клініки не звертатимуся більше.

Віта, 12.04.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці. Пройшло усе прекрасно та швидко.

Олексій, 09.04.2024

Сподобалася клініка. Все було добре у цій клініці. Обслуговування прекрасне, відношення до пацієнтів зі сторони персоналу просто чудове. Я повністю усім задоволена залишилася.

Наталія, 01.04.2024

В клініку приїхала за двадцять хвилин як і просили. Мене оформили і я ще годину очікувала на прийом. Не в одній клініці, де я була, такого не було. Більше в цю клініку не піду. Діагностику провели добре, зауважень до лікаря не було

Людмила, 31.03.2024

Сподобалася клініка, дуже хороша клініка. Мене повністю все влаштувало у цій клініці, було досить зручно та комфортно. Тепер всім рекомендую тільки цю клініку. При потребі буду звертатися тільки у цю клініку за допомогою.

Світлана, 23.03.2024

Все було комфортно, чудово, не було ніяких критичних зауважень, обслуговуванням задоволені

Олександр, 18.03.2024

Дуже задоволена клінікою та сервісом, приємне спілкування з персоналом, уважність, дякую.

Людмила, 17.03.2024

Дуже гарна клініка і люди гарні люди й спеціалісти у ній працюють.Дуже клініка сподобалася. Ця клініка приємно нас вразила.

Софія, 07.03.2024

Все пройшло чудово. Клініка дуже сподобалася.

Юрій, 22.02.2024

Дуже добрий сервіс у клініці. Все було прекрасно,  пройшло все добре, швидко, гарно. Дуже задоволені клінікою і самим перебуванням у цій клініці.

Сергій, 21.02.2024

В клініці було все добре, але є єдине зауваження. Коли я прийшла в клініку, адміністратор попросив у мене паспорт. Я вважаю, що потрібно пацієнту спочатку пояснити для чого документ і тільки потім, просити документ і то якщо пацієнт бажає надати паспорт. Адміністратор нічого спочатку не пояснив і це не є нормально і це некоректно.

Інна, 30.01.2024

Дуже сподобалось, всі чемні, було приємно, ні в чому не відмовляють, дуже ввічливі. Гарне відношення і сам прийом все дуже добре

Ігор, 02.01.2024

Все було доступно, швидко. Дуже добре пройшло.

Юлия, 01.01.2024

Нормально все пройшло. Все що хотіли, все зробили.

Сергій, 21.12.2023

Сподобалося у клініці. Клініка сучасна, зручна. Було приємно.

Анна, 20.12.2023

Все на вищому рівні, все максимально гарно, відмінно. В клініку приїхала раніше по часу, персонал все підказав, що було потрібно, направили до лікаря, зустріли. Лікар діагностики шикарний лікар! Все зробив на відмінно, абсолютно ніяких зауважень

Тетяна, 20.12.2023

Все добре пройшло. Все сподобалось. Повернусь у вашу клініку ще.

Анастасія, 18.12.2023

Хороше обслуговування, все сподобалось у клініці.

Наталія, 11.12.2023

В клініці приємний персонал, гарно роблять процедури, зауважень не було

Ірина, 06.12.2023

Найвища оцінка, мені все сподобалося, дякую.

Віктор, 23.11.2023

ул. Маршала Якубовского, 2. На карте