Отзывы о диагностическом центре HBMedical (Аш Би Медикал)

• Пн-Вс: 9:00-16:00

ул. Александра Довженко, 3. На карте

Шевченковский , м.Шулявская

В клініці приємний персонал, гарно роблять процедури, зауважень не було

Ірина, 06.12.2023

Найвища оцінка, мені все сподобалося, дякую.

Віктор, 23.11.2023

Понравилось отношение, и сама обстановка, атмосфера.

Іван, 15.11.2023

Все сподобалось у клініці. Привітний персонал. Все пройшло добре.

Олег, 09.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволена, за потреби - звертатимусь. Дякую.

Ірина, 08.11.2023

Швидко прийняли,ввічливий персонал,все супер.

Михайло, 03.11.2023

Всё прошло быстро и хорошо. Получили всё, что хотели.

Світлана, 21.10.2023

Прийшов, одразу прийняли, швидко зробили МРТ. Задоволений.

Віталій, 19.10.2023

Персонал клініки дуже привітний, клініка нова і сучасна що дуже радує. Діагностика все було чітко, все пояснили. Відвідали також невролога, лікар все пояснила, для зв'язку з лікарем у вайбері, все сподобалось

Світлана, 13.10.2023

Візитом залишився в цілому задоволеним, але висновок довелось чекати три години.

Денис, 12.10.2023

В клініці на ресепшен нас прийняли дуже добре, гарне відношення медперсоналу та анестезіолога з якими ми контактували, всі ввічливі. Все було без зауважень, вислухали, порадили, всі дуже компетентні

Жанна, 11.10.2023

Дуже комфортно знаходитись в клініці, гарний інтер'єр, молодий, кваліфікований персонал та фахівці. КТ при носових синусів провели якісно, порекомендували та проконсультували по моїй проблемі. Дуже задоволена що потрапила саме в цю клініку.

Альона, 22.09.2023

Візитом залишилась задоволеною - усе зручно, швидко, професійно.

Валерія, 08.09.2023

Добре обслугували, без черги та швидко провели діагностику. Все пройшло добре

Олександр, 05.09.2023

Все пройшло добре, залишився задоволений.

Андрій, 04.08.2023

І клініка хороша і ставлення у клініці хороше, зробили діагностику та проконсультували щодо висновку.

Микола, 03.08.2023

Была записана на время на прохождение МРТ, пришла заранее, как просили, заполнили регистрационный лист и присела подождать своего времени. Однако на назначенное время меня не пригласили, прошло ещё 30 минут, никто не подошёл, не извинился, что процедура задерживается, пока я сама не напомнила о себе. Процедура МРТ прошла быстро и хорошо. Я считаю, что отношение ни ко всем пациентам соответствует статусу клиники. Думаю, что больше не буду пользоваться услугами HBMedical.

Татьяна Вонхольская , 16.05.2023

Сподобалось обслуговування клініки, дуже привітний персонал. Все пройшло добре

Тихон, 21.10.2022

Дуже приємний персонал, чисто, зручно, приємна ціна на діагностику, що мені проводили. Якщо буде потрібно, звертатимусь ще. Клініку рекомендую.

Олена, 20.02.2022

Все сподобалося, персонал кваліфікований. Візитом залишилася задоволена.

Мария, 22.12.2021

Приємне обслуговування, дуже привітний, ввічливий персонал. Клініка чудова

Галина, 13.12.2021

Девочки на ресепшене много между собой разговаривали не обращая внимания на пациента. Я не почувствовал корпоративного духа с их стороны. Не понравилось обслуживание клиники

Владимир, 04.11.2021

Довго чекав, поки я сам не підійшов, про мене не згадали. І після діагностики, мені не надали роз'яснювальної консультації.

Микола, 18.10.2021

Отличная команда, внимательный персонал, все быстро и с объяснениями, хорошая работа

Сергей, 27.09.2021

ул. Павловская, 26/41. На карте