Клиника - Клініка «Мануфактура». Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка Клініка «Мануфактура»

Медичний центр
Мережева клініка
Кардіохірургія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Психологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Акушерство, Гінекологія, Кардіологія, Онкологія ще

«Клініка Мануфактура» - це новітній багатопрофільний медичний центр, де можна отримати як вузькоспеціалізовану і високоточну діагностику з подальшою консультацією профільного лікаря, а також пройти повноцінне хірургічне лікування і реабілітацію. Фахівці медичного центру дотримуються міжнародних протоколів лікування, володіють новітніми технологіями, що дозволяє швидко виявляти причину хвороби і знаходити ефективні підходи у лікуванні. Основна спеціалізації клініки - загальна і нейрохірургія, травматологія та ортопедія. На базі центру працює потужний діагностичний центр, де можна зробити МРТ, КТ, а також ультразвукові, рентгенографічні та лабораторні дослідження

Клініка «Мануфактура»
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
Кардіохірургія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Психологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Нд: 9:00-15:00

с. Ходосівка, вул. Березова, 2. На карті

Київська область , м.Видубичі

«Мануфактура» в Капітанівці
Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Терапія, Травматологія, Ендокринологія ще
  • Нд: вихідний

с. Капітанівка, вул. Соборна, 6, корп. 1, 2. На карті

Без району

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Клініка Мануфактура» офіційно відкрили тільки у квітні 2017 року. Це сучасна клініка і діагностичний центр, де можна:

• отримати консультацію кваліфікованих фахівців вузького профілю;
  • пройти повноцінне обстеження, здати аналізи у власній лабораторії;
  • виконати необхідні за схемою лікування процедури і маніпуляції;
  • зробити повноцінну амбулаторну операцію.

Для пацієнтів створені максимально зручні умови - чисті, світлі, просторі палати, 17 - підвищеного комфорту. Тут можна не тільки спокійно налаштуватися на операцію, але і відновиться після.  Персонал клініки забезпечує всім необхідним навіть у тих випадках, коли потрібна повноцінна реабілітація пацієнта.

Переваги медцентру «Клініка Мануфактура»

Кваліфікований медперсонал. У клініці працюють фахівці вузького профілю, при цьому є можливість провести консиліум із захворювань, захоплюючи кілька напрямків, щоб підібрати оптимальний за ціною і термінами, але при цьому ефективне лікування.

Високий рівень обладнання. Операційні і терапевтичні кабінети обладнані новітніми апаратами. Це особливо важливо, коли мова йде про діагностику.

Новітні методики лікування. У практиці застосовуються медичні протоколи лікування, схвалені міжнародними організаціями, тому схеми лікування аналогічні тим, що призначаються у зарубіжних клініках

Індивідуальний підхід. Крім того, що лікар розробляє схему лікування із урахуванням історії хвороби пацієнта, у клініці також є можливість відразу ж пройти обстеження, провести лабораторні дослідження, щоб уточнити діагноз і скоригувати лікування. Медперсонал постійно у контакті з пацієнтами, що дозволяє повністю контролювати самопочуття

Перший візит у медцентр «Клініка Мануфактура»

Крок 1. У ході первинної консультації лікар ретельно вивчає скарги пацієнта і аналізує історію хвороби. При необхідності також проводиться огляд або первинне обстеження. Розробляється стратегія діагностики, тобто необхідність проведення складних досліджень - МРТ, КТ та ін.

Крок 2. При необхідності пацієнт проходить необхідні дослідження, лікар їх вивчає і коригує схему терапії.  На цьому етапі можуть бути призначені операції.

Стандарти «Клініки Мануфактура»

Лікарі клініки, а також медперсонал, дотримується найвищих стандартів надання медичної допомоги:

• професіоналізм і компетентність у підходах до лікування,
  • відкритість та доступність у спілкуванні з пацієнтами.

Доктор, Трешновский Н.И., был очень внимательным ко мне. Очень довольна, что попала к нему на приём.

Людмила, 14.05.2021

Дуже чемний та приємний персонал. Візит сподобався.

Наталья, 26.03.2020

Я відвідала декілька лікарів в цій клініці і мені дуже сподобалося. Дуже примєні люди тут працюють.

Валентина, 08.05.2019

Были на приеме у педиатра Лозюк Мария Алексанровна, очень хороший доктор. Нам очень понравилось.

Мирослава, 08.08.2018

Очень приятная клиника, квалифицированный персонал, буду в дальнейшем обращаться.

Мая, 28.06.2018
Дивитися всі відгуки