«Клініка Мануфактура»

«Клініка Мануфактура»

add_box Мамологія Онкологія Ортопедія Педіатрія Терапія Травматологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініка Мануфактура» - це новітній багатопрофільний медичний центр, де можна отримати як вузькоспеціалізовану і високоточну діагностику з подальшою консультацією профільного лікаря, а також пройти повноцінне хірургічне лікування і реабілітацію. Фахівці медичного центру дотримуються міжнародних протоколів лікування, володіють новітніми технологіями, що дозволяє швидко виявляти причину хвороби і знаходити ефективні підходи у лікуванні. Основна спеціалізації клініки - загальна і нейрохірургія, травматологія та ортопедія. На базі центру працює потужний діагностичний центр, де можна зробити МРТ, КТ, а також ультразвукові, рентгенографічні та лабораторні дослідження
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
с. Ходосівка, вул. Березова, 2на карті
Київська область м.Видубичі

Медичний центр «Клініка Мануфактура» офіційно відкрили тільки у квітні 2017 року. Це сучасна клініка і діагностичний центр, де можна:

• отримати консультацію кваліфікованих фахівців вузького профілю;
  • пройти повноцінне обстеження, здати аналізи у власній лабораторії;
  • виконати необхідні за схемою лікування процедури і маніпуляції;
  • зробити повноцінну амбулаторну операцію.

Для пацієнтів створені максимально зручні умови - чисті, світлі, просторі палати, 17 - підвищеного комфорту. Тут можна не тільки спокійно налаштуватися на операцію, але і відновиться після.  Персонал клініки забезпечує всім необхідним навіть у тих випадках, коли потрібна повноцінна реабілітація пацієнта.

Переваги медцентру «Клініка Мануфактура»

Кваліфікований медперсонал. У клініці працюють фахівці вузького профілю, при цьому є можливість провести консиліум із захворювань, захоплюючи кілька напрямків, щоб підібрати оптимальний за ціною і термінами, але при цьому ефективне лікування.

Високий рівень обладнання. Операційні і терапевтичні кабінети обладнані новітніми апаратами. Це особливо важливо, коли мова йде про діагностику.

Новітні методики лікування. У практиці застосовуються медичні протоколи лікування, схвалені міжнародними організаціями, тому схеми лікування аналогічні тим, що призначаються у зарубіжних клініках

Індивідуальний підхід. Крім того, що лікар розробляє схему лікування із урахуванням історії хвороби пацієнта, у клініці також є можливість відразу ж пройти обстеження, провести лабораторні дослідження, щоб уточнити діагноз і скоригувати лікування. Медперсонал постійно у контакті з пацієнтами, що дозволяє повністю контролювати самопочуття

Перший візит у медцентр «Клініка Мануфактура»

Крок 1. У ході первинної консультації лікар ретельно вивчає скарги пацієнта і аналізує історію хвороби. При необхідності також проводиться огляд або первинне обстеження. Розробляється стратегія діагностики, тобто необхідність проведення складних досліджень - МРТ, КТ та ін.

Крок 2. При необхідності пацієнт проходить необхідні дослідження, лікар їх вивчає і коригує схему терапії.  На цьому етапі можуть бути призначені операції.

Стандарти «Клініки Мануфактура»

Лікарі клініки, а також медперсонал, дотримується найвищих стандартів надання медичної допомоги:

• професіоналізм і компетентність у підходах до лікування,
  • відкритість та доступність у спілкуванні з пацієнтами.
Наталя 17 Квітень 2024
Все було добре. Лікар, Возняк Олександр Михайлович, сподобався, клініка також сподобалася, зауважень до персоналу не було
Максим 03 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все добре було у  клініці. Пройшло все чудово, повністю все влаштувало у цій клініці. При потребі будемо ще звертатися у цю клініку обов'язково.
Олександр 26 Березень 2024
Клініка добра. Лікар, Марцьоха Андрій Володимирович, хороший спеціаліст, виявив проблему, дав рекомендації
Лілія 22 Березень 2024
Клініка сподобалася, гарне обслуговування, чисто, тепло, хороше обладнання, діагностику провели добре, я задоволена
Едуард 07 Лютий 2024
Візитом до клініки залишився задоволеним.