Лікар Кардіолог Мазур Ірина Дмитрівна на Doc.ua

Мазур Ірина Дмитрівна

Лікар вищої категорії
15 років досвіду
Дорослі
Лікар-кардіолог з великим досвідом роботи. Проводить клініко-лабораторну діагностику і лікування таких станів, як гіпердисліпопротеінемія, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба, порушення серцевого ритму, серцева недостатність і підбирає індивідуальну схему лікування. Проводить ЕКГ, Ехо-КГ і Холтер-ЕКГ
Медична династія
ул. Е. Пчилки, 3 ана карті
Дарницькийм. Позняки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень Пн 27 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Аспірант відділу серцевої недостатності Державної установи «Національний науковий центр« Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» с 2007 р.
  • Захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-прогностичне значення поліморфізмів генів ендотеліальної NO-сінтазії АПФ у хворих з систолічною серцевою недостатністю» (2013)
  • Науковий співробітник відділу серцевої недостатності Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» с 2013 р.
  • Автор і співавтор 15 наукових статей і патенту

Освіта

• Национальный медицинский университет им. О. О. Богомольца, специальность «Лечебное дело» (2005)
  • Интернатура на базе кафедры внутренней медицины №2, Александровская больница, Киев (2005-2007)

Курси

• Спеціалізація з кардіології(2007)
  • Курси тематичного удосконалення «Сучасні методи ультразвукової діагностики захворювань периферичних судин» (2013)
  • Спеціалізація з функціональної діагностики: ЕКГ, Ехо-КГ, Холтер-ЕКГ (2014)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Діагностика та лікування серцево-судинних захворювань
  • Підбір індивідуальної схеми лікування
  • ЕКГ
  • Ехо-КГ
  • Холтер-ЕКГ

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Людмила 08 Липень 2020
Лікар професіонал, знає свою роботу, все сказав так, як у мене є. Я людина вже у літах, тому я вже була у багатьох лікарів. Лікар дуже-дуже грамотна в медицині, дуже багато чого мені розповіла. Дуже вдячна лікарю.
Андриан 01 Квітень 2019
К врачам обычно отношусь настороженно, но не в этом случае. Ирина Дмитриевна очень приятный доктор, сразу располагающий к себе. Расспросила, успокоила, провела все необходимые процедуры, выдала заключение. Остался очень доволен. Однозначно рекомендую!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ