Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009543Код реєстрації UA/15523/01/01
1,431.89 - 1,814.14 грн

1,431.89 - 1,814.14 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інгаляцій
Кому можна: Дітям
Спосіб введення: для інгаляцій
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Спіолто респімат р-н для інгаляцій 2,5 мкг/інг + 2,5 мкг/інг картр. з інгалятором респімат 4 мл №60 Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: тіотропій, олодатерол;

1 інгаляція містить 2,5 мкг тіотропію (у вигляді броміду моногідрату), 2,5 мкг олодатеролу (у вигляді гідрохлориду);

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат дигідрат, вода очищена, кислота хлористоводнева 1М.

Лікарська форма

Розчин для інгаляції.

Основні фізико-хімічні властивості:  прозорий безбарвний розчин для інгаляції.

Показання

Підтримуюча бронхолітична терапія для полегшення симптомів у дорослих пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легень (ХОЗЛ).

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючих речовин або до інших компонентів препарату.

Підвищена чутливість до атропіну або його похідних, наприклад до іпратропію або окситропію, в анамнезі.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування

Лікарський засіб призначений тільки для інгаляційного застосування. Картридж можна використовувати тільки з інгаляційним пристроєм РЕСПІМАТ.

Два вдихи за допомогою інгалятора РЕСПІМАТ містять одну дозу.

Рекомендована доза становить 5 мкг тіотропію та 5 мкг олодатеролу у вигляді двох вдихів за допомогою інгалятора РЕСПІМАТ один раз на добу в один і той же час доби.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Особливі категорії пацієнтів

Пацієнти літнього віку

Пацієнти літнього віку можуть застосовувати препарат СПІОЛТО РЕСПІМАТ у рекомендованій дозі.

Порушення функції печінки та порушення функції нир

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
БАМм.Київ , Ревуцького,12А
1431.89 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
1550.85 грн
БАМм.Київ, Героїв Дніпра,41
Подорожникм.Київ, Хрещатик,21 прим. 119/123
Подорожникм.Київ , Ольжича,3,прим.4
БАМм.Київ, проспект Мінський,4
Подорожникм.Київ, бульвар Гавела Вацлава,18Г
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
1481.65 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
1485.9 грн
АНЦвул. Антонова Авіаконструктора, 43
1540.71 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Спіолто респімат р-н для інгаляцій 2,5 мкг/інг + 2,5 мкг/інг картр. з інгалятором респімат 4 мл №60?

Придбати Спіолто респімат р-н для інгаляцій 2,5 мкг/інг + 2,5 мкг/інг картр. з інгалятором респімат 4 мл №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Спіолто респімат р-н для інгаляцій 2,5 мкг/інг + 2,5 мкг/інг картр. з інгалятором респімат 4 мл №60 серед різних аптек міста становить 1,569.03 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Спіолто респімат р-н для інгаляцій 2,5 мкг/інг + 2,5 мкг/інг картр. з інгалятором респімат 4 мл №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Спіолто респімат р-н для інгаляцій 2,5 мкг/інг + 2,5 мкг/інг картр. з інгалятором респімат 4 мл №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Спіолто респімат р-н для інгаляцій 2,5 мкг/інг + 2,5 мкг/інг картр. з інгалятором респімат 4 мл №60?” перед замовленням препарату.