Уромед

Центр «Уромед» пропонує широкий спектр діагностичних послуг, тут вам гарантують професійну, якісну і конфіденційну медичну допомогу при різних урологічних та гінекологічних патологіях і захворюваннях. Консультування, діагностика і лікування проводиться досвідченими лікарями вищої категорії і мають прекрасну репутацію. ще

просп. Академіка Глушкова, 9-Є. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром

В лікувально-діагностичному центрі «Уромед» надають послуги за такими напрямками, як сексопатологія, гастроентерологія, урологія, фізіотерапія, ендокринологія, психологія, гінекологія, маммология, хірургія та флебологія. Лікарі центру займаються і оперативним, і консервативним лікуванням захворювань, а прийом в клініці анонімний.

Послуги діагностичного центру «Уромед»

В лікувально-діагностичному центрі «Уромед» надають якісні послуги з діагностики хвороб таких органів:

• УЗД:
    • малий таз (яєчники, сечовий міхур, матка) трансабдоминально і трансвагинально;
    • молочні залози;
    • нирки;
    • наднирники;
    • передміхурової залоза, абдомінально та трансректально;
    • органи мошонки (придатки яєчок, яєчка) дорослим і дітям;
    • статевий член;
    • щитовидна залоза;
    • м'які тканини;
    • черевна порожнина (нирки, підшлункова залоза, жовчний міхур, печінку);
    • фолікулометрія (вагінальне УЗД 3-х кратне);
  • допплер судин:
    • шиї;
    • мошонки у дітей і дорослих;
    • статевого члена + простагландин;
    • передміхурової залози;
    • молочних залоз;
    • нирок;
  • дуплексне ангіосканування:
    • екстракраніальних артерій (зовнішня, внутрішня, сонна загальна);
    • підключичної артерії (ліва вена і права);
    • ниркової артерії;
    • початкових відділів загальних подздошной артерій нижніх кінцівок і інфраренального відділу черевної частини аорти;
    • вен нижніх кінцівок.

У «Уромед» пацієнти можуть здати аналізи на інфекції, гормони, алергії, бактеріологічні дослідження.

Прийом в «Уромед» є анонімним, тому пацієнти можуть сміливо довіряти досвідченим лікарям в питаннях свого інтимного здоров'я.

Задоволена клінікою, обслуговуванням також, зауважень не маю. Дякую!

Ірина, 09.05.2024

Прийшла, чітко за часом зробили діагностику, видали висновок. Діями працівників клініки, залишилась задоволеною.

Дарія, 23.04.2024

Мені дуже все сподобалося, зауважень не було

Карина, 11.04.2024

Все відбулось як треба, усе зробили швидко, акуратно. Я залишився задоволеним.

Богдан, 23.03.2024

Сподобалася клініка. У клініці дуже затишно та комфортно, дуже кваліфіковані, гарні лікарі, які завжди допоможуть.

Ірина, 12.03.2024

ул. Коперника, 12 Д. На карті