Візіум, медичний центр

Діагностичне відділення медичного центру Візіум пропонує пацієнтам комплекс послуг інструментальної діагностики: ультразвукові дослідження, нейросонографія, ехокардіографія, електрокардіографія. Для виявлення патологічних процесів, постановки найбільш точного діагнозу фахівці клініки застосовують в роботі електрокардіограф MortaraELI 230 з широким переліком функціональних можливостей. ще

вул. Анни Ахматової, 31. На карті

Дарницький , м.Позняки

Діагностичні послуги центру Візіум

У діагностичному відділенні центру «Росток» представлено широкий перелік інструментальних діагностичних досліджень:

• УЗ-дослідження:
  • нейросонографія;
  • ехокардіографія;
  • електрокардіограма.

Технології діагностичного центру Візіум

Для виявлення патологій у найкоротші терміни експерти клініки використовують високотехнологічний портативний електрокардіограф Mortara ELI 230.

Переваги Mortara ELI 230:

• широкі можливості по обробці електрокардіограми;
  • абсолютна якість зняття сигналів ЕКГ;
  • унікальний алгоритм інтерпретації дозволяє проводити автоматичний достовірний аналіз ЕКГ дорослим, дітям (з 1-го тижня життя до 16 років);
  • електрокардіограф вибирає кращі 10 секунд запису для відображення на дисплеї, що сприяє зменшенню часу зняття електрокардіограми.

Вперше відвідувала дану клініку і враження залишилося позитивне. Дуже зручне місце розташування самої клініки. Діагностики провели оперативно, якісно та професійно. У клініці чудові спеціалісти та персонал. Клініка дуже сподобалася.

Тетяна, 09.05.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці - затишок, комфорт, лікарі та персонал все було супер. Дуже мені сподобалося як провели діагностику оперативно та дуже якісно. На рецепції всі привітні, зустріли мене прекрасно.

Людмила, 06.05.2024

Мені дуже сподобався прийом у лікаря діагностики. Лікар дуже сподобалася, дуже приємна і позитивна. Консультація дуже інформативна і людяна

Тетяна, 02.05.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Матвій, 09.03.2024

Мне понравилось, что на ресепшене сидят три девушки и не спорят между собой, а дружелюбные и приятные. Зачастую в других местах, когда заходишь и там собраны вместе несколько работников, то они или спорят или разговаривают на повешенных тонах и это очень не комфортно, а тут три девочки сидят и это выглядит гармоничным. В клинике всё хорошо убрано, в белом цвете и логотип клиники красивый.

Людмила, 07.03.2024

ул. Полуботка,7. На карті