Медичний центр «MSU CLINIC»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«MSU CLINIC» – медичний центр, що спеціалізується на профілактиці, відновленні та реабілітації, діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань. У штаті центру MSU CLINIC – висококваліфіковані спеціалісти та обладнання експертного класу. Команда фахівців докладає всіх зусиль, щоб допомогти тим, хто звернувся за допомогою, повернути фізичне здоров'я до повноцінного життя. ще

• Сб: выходной

вул. Генерала Шаповала 2, ЖК «Смарагдовий». На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Медичний центр  «MSU CLINIC»

Центр знаходиться за адресою вул. Генерала Шаповала, 2, м. Київ на першому поверсі ЖК «Смарагдовий» з окремим входом, на правому березі, найближче метро «Вокзальна». Персонал, який зустріне усмішкою та затишна обстановка допомагають у покращенні настрою під час перебування у центрі.

На УЗД-апаратах експертного рівня фахівці клініки проводять:

• дослідження серця
  • судин
  • органів черевної порожнини та заочеревинного простору
  • плевральних порожнин
  • м'яких тканин
  • лімфатичних вузлів
  • транвагінальне та трансабдомінальне гінекологічне обстеження
  • нирки
  • сечовий міхур
  • передміхурової
  • молочних та щитоподібної залоз
  • всі види травматологічного УЗД (суглоби та зв’язки)

Устаткування:

Використовується лише сучасна інноваційна та сертифікована апаратура експертного класу:

• Система ультразвукова діагностична (УЗД) експерт рівня Esaote My Lab eXP 2021р.
  • Комплекс «Кардіо +» (спірографія та велоергометрія Kettler)
  • Плантограф Podoskop diagnostyczny
  • Кольпоскоп

Хороша клініка, обладнання гарне, лікар компетентний, єдине, незручне розташування, немає місця для паркування, поставити автомобіль було проблемою

Иван, 29.03.2024

Відмічу професіоналізм лікаря - діагноста, я задоволений проведенням обстеження, все якісно та оперативно. Дякую!

Ігор, 26.03.2024

Візит пройшов супер! Залишився задоволеним.

Дмитро, 20.03.2024

Сподобалась клініка. У клініці гарне обслуговування, зробили все нормально і швидко. Клініка справила гарне враження.

Аліна, 30.01.2024

Понравилось обслуживание, очередей нет - пришла, сразу приняли и провели диагностику.

Людмила, 18.01.2024

ул. Тверская, 2 (ул. Ежи Гедройца, 2). На карті