Відгуки про діагностичний центр Біо Плюс

• Оплата карткою,

просп. Миколи Бажана, 30. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Діагностику провели добре, швидко, без зауважень

Зоя, 04.04.2024

Дуже сподобався лікар діагност - те як проводила обстеження, як коментувала, який висновок надала та й взагалі її ставлення до мене як до клієнта. Візитом залишилась задоволеною.

Дар'я, 04.04.2024

Діагностику провели добре, все сподобалося, в разі необхідності, звертатимуся.

Наталя, 20.03.2024

Проведенням УЗД цілком задоволена, дякую.

Любов, 20.03.2024

Все було добре, персонал хороший, лікар діагностики професійний, візит сподобався

Дмитрий, 14.03.2024

В клініці дуже гарний УЗД спеціаліст, діагностика пройшла добре

Жанна, 26.02.2024

Дуже ввічливий персонал, все мені пояснили, дуже вдячна за все

Яна, 27.12.2023

Лікар відповіла на питання, дала рекомендації, питала про самопочуття після прийняття ліків. В загальному була хороша, повчальна  розмова. В самій клініці було добре, чисто, комфортно, працював обігрівач.

Лідія, 13.11.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівці, які проводили мені діагностику, були досвідчені. За потреби, звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Катерина, 10.11.2022

Несмотря на то, что доктор проводивший УЗИ мне понравился (его работу я оценила бы на 5 звезд), то клиника мне не понравилась совсем - там очень тесно, не развернуться. Поэтому клинике только 3 звезды.

Юлия, 01.10.2021

В клініці все добре. Єдине, що не зручно, що у них немає терміналу.

Алена, 18.06.2021

Огляд сподобався. Лікар була компетентною та уважною, пояснювала все детально і зрозуміло.

Світлана, 04.02.2021

Доктор меня посмотрела и выполнила УЗИ. Все прекрасно. Доктор очень компетентен.

Александра, 16.05.2020

Не понравилось отношение персонала. В клинике не предложили скидку пенсионеру, хотя она у них есть. Но доктор УЗИ очень грамотный, сама диагностика понравилась.

Владимир, 28.12.2019

В клинику я давно хожу. Меня все устраивает. Рядом с домом и все быстро.

Лина, 06.12.2019

Девочки на рецепции должны быть вежливыми, но тут получилось немного не так. Нов целом, сама диагностика прошла достаточно хорошо.

Анна, 20.11.2019

Лікар, що проводила УЗД, все детально розповіла мені. І подивилася навіть більше ніж потрібно було, крім молочниих залоз вона також обстежила лімфоузли. Дякую, клініка класна.

Александра, 10.04.2019

Все нам понравилось, все хорошо, доктор хороший, все замечательно. Мы не долго ждали, пришли раньше, подождали минут пять, пригласили нас в кабинет, ответили на все наши вопросы, отдали нам результат, опять же мы ничего не ждали. Все это быстро, в течении пяти минут, все устроило.

София, 04.04.2019

Хорошая клиника, хорошие врачи, мне всё понравилось.

Надежда, 20.02.2019

Все положительно, хорошо, все на высшем уровне, всем довольна.

Валентина, 17.01.2019

Немного доктора ждала, а так все нормально.

Галина, 26.09.2018

Все хорошо, все нормально, все нам понравилось.

Александр, 21.08.2018

До этого была в поликлинике в которой мне поставили серьезный диагноз, но попала на прием к доктору Шикалова Татьяна Владимировна, она опровергла тот диагноз и успокоила меня. Очень ей благодарна, побольше бы таких врачей, очень шикарная.

Наталья, 13.07.2018

Все було добре, надали чудову консультацію .

Анастасия, 20.06.2018

Приветливый врач, все четко объяснила, на вопросы все ответила.

Дмитрий, 03.05.2018