МДЦ Експерт Дніпро на вул. Ближня

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих і дітей: УЗД, КТ, МРТ. Також в діагностичному центрі Ви зможете проконсультуватися з досвідченим рентгенологом. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Ближня, 31. На карті

Новокодацький

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих та дітей. Діагностичні центри розташовані в таких містах, як: Київ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Харків, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Суми, Шепетівка.

Мережа ДЦ «Експерт» надає такі послуги:

• Комп’ютерна томографія
  • Магнітно-резонансна томографія
  • Ультразвукове дослідження
  • Нейроміографія
  • Консультація лікаря-рентгенолога

Всі центри «Експерт» обладнані найсучаснішими діагностичними апаратами Toshiba. Таке обладнання дозволяє отримати найточнішу інформацію про структуру органів і тканин, і надає лікарю можливість найточніше поставити діагноз і сформувати схему лікування. Також, що не найменш важливо, всі патології можна побачити неінвазивно, тобто без оперативного втручання.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Все добре пройшло. Клініка нам дуже сподобалася. Дякуємо за чудове обслуговування та хороший сервіс.

Людмила, 06.05.2024

Клініка дуже сподобалася. У самій клініці чисто, дуже уважний та ввічливий персонал, який в усьому допоміг. Залишилися тільки позитивні відгуки про цю клініку, повністю усе задовольнило.

Юлія, 29.04.2024

Візитом залишився дуже задоволеним - весь персонал від тих хто зустрів, до лікарів, з якими довелось спілкуватись, дуже професійні, привітні, доброзичливі, надавали відповіді які в мене виникали.

Олександр, 16.04.2024

Діагностику зробили добре, гарне обслуговування

Анонімно, 15.04.2024

Чудова клініка, надали послуги швидко та якісно. Все було досить добре.Дякую.

Сергій, 15.04.2024