МДЦ Експерт Дніпро на пл. Соборній

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих і дітей. Також в діагностичному центрі Ви зможете проконсультуватися з досвідченим рентгенологом. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

пл. Соборна, 14. На карті

Соборний

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих та дітей. Діагностичні центри розташовані в таких містах, як: Київ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Харків, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Суми, Шепетівка.

Мережа ДЦ «Експерт» надає такі послуги:

• Комп’ютерна томографія
  • Магнітно-резонансна томографія
  • Ультразвукове дослідження
  • Нейроміографія
  • Консультація лікаря-рентгенолога

Всі центри «Експерт» обладнані найсучаснішими діагностичними апаратами Toshiba. Таке обладнання дозволяє отримати найточнішу інформацію про структуру органів і тканин, і надає лікарю можливість найточніше поставити діагноз і сформувати схему лікування. Також, що не найменш важливо, всі патології можна побачити неінвазивно, тобто без оперативного втручання.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

У клініці поводилися не коректно. Вимагали у нас направлення від лікаря і результати аналізів. У нас їх не було з собою, але ми це все надали. У результаті аналіз креатинін, який основний із за якого це все повинно було бути -  не подивилися і нічого не сказали.  Коли ми запитали чому ви цього всього не подивилися - нам сказали ви самі винні, закрутили нам голову.  На мою думку, люди не повинні так себе вести у приватній клініці.

Маргарита, 30.01.2024

Позитивное впечатление, пришел, все быстро сделали, замечаний не было

Євген, 14.11.2023

Я колишній військовий, був комісован по здоров'ю, в клініці зробили знижку на діагностику, мені тяжко пересуватися, мене взяли без черги. В клініці затишно, чисто, персонал дуже чемний, гарно виконують свою роботу, молодці

В'ячеслав, 20.10.2023

Визитом осталась довольна, диагностику сделали быстро без задержек.

Елена, 23.02.2022