Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Позняках

Медичний центр на Позняках, який є частиною мережі клінік «Оксфорд Медікал», являє собою прогресивний і сучасний медичний заклад багатопрофільного типу, що надає високоякісні послуги в лікувально-діагностичному напрямку. Основними перевагами роботи центру є досвід, якість і професіоналізм персоналу ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Михайла Гришка 1. На карті

Дарницький , м.Позняки

Все пройшло чудово, задоволений клінікою. Дякую.

Дмитро, 19.04.2024

Нам все сподобалося. Все було зручно, комфортно. Записалися на одну діагностику, а в клініці вирішили зробити і інші діагностики. Дуже зручно що можна зробити все в одному місці, ми задоволені

Любов, 14.03.2024

Чудова клініка й дизайн, відношення до клієнтів й обслуговування - лікар УЗД так багато усього розказала, що я залишилась дуже задоволеною.

Надія, 09.03.2024

Прийняли оперативно, висновки отримала швидко, приємне ставлення до пацієнтів, а саме до мене.

Ольга, 03.03.2024

Записувалась на звичайну гастроскопію, але коли прийшла в клініку, мені нав'язали купу додаткових процедур, на моє зауваження, що я не розраховувала на додаткові витрати, лікар, досить не приємно, переходячи на особистості, сказав, мовляв, гроші ще зароблю, що так хвилююсь за них, здоров'я безцінне!. Тому довелось заплатити більше ніж у два рази більше ніж я планувала!Вийшла у жахливому настрої.

Олена, 25.02.2024