Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Глибочицькій

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» на Глибочицькій - багатопрофільний медичний центр, що пропонує послуги дорослим та дітям. Діагностичні кабінети клініки обладнані високоточним обладнанням Toshiba Nemio XG, що дозволяє проводити обстеження швидко і з максимальним комфортом для пацієнта ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

вул. Глибочицька, 40х. На карті

Подільський , м.Лук'янівська

Oxford Medical - швидка і точна діагностика для дорослих і дітей

«Оксфорд Медікал» на Глибочицькій - лікувально-діагностичний центр, де можна пройти комплексне обстеження і отримати консультацію кваліфікованих фахівців. Тут можна здати лабораторні аналізи і пройти УЗД-діагностику окремого органу або всього організму.  Клініка працює без вихідних і перерв, тому пройти обстеження та відвідати лікаря можна в будь-який зручний час.

УЗ-фахівці медичного центру «Оксфорд Медікал» мають високу кваліфікацію і регулярно проходять курси для вдосконалення професійних навичок.  Їх майстерність підтверджують численні сертифікати про успішне проходження тематичних медичних курсів.

У клініці можна виконати наступні види УЗД:

• органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур і протоки, селезінка);
  • щитовидної залози;
  • органів малого таза (матка, маткові труби, придатки);
  • молочних залоз;
  • передміхурової залози, органів мошонки;
  • сечового міхура;
  • нирок і надниркових залоз;
  • УЗ-скринінг під час вагітності.

Переваги ультразвукової діагностики в Oxford Medical:

• висока якість зображення і професійне діагностичне висновок;
  • процедура безболісна, безпечна і не вимагає особливої ​​попередньої підготовки;
  • гарантія повернення коштів при незадовільну якість надання послуг.

Обладнання клініки:

• ендоскоп;
  • апарат УЗД-експертного класу;
  • кольпоскоп;
  • дерматоскоп;
  • ректороманоскоп.

Клініка сподобалася, гарне обслуговування. усим задоволена, дякую.

Анна, 15.05.2024

Сподобався порядок в клініці, ставлення та професійність усього персоналу від адмінів при вході, закінчуючи лікарем, що проводив мені УЗД.

Валентина, 13.04.2024

Сподобалася клініка, пройшло все доволі швидко, обслуговування у клініці дуже гарне.

Юрій, 04.03.2024

Пройшло все нормально, було доволі зручно у клініці.

Наталія, 02.03.2024

В клініці робили УЗД по вагітності. Висновок діагностики видали невірний, лікар сказав неправильну інформацію, що дуже засмутило пацієнтку та довели до сліз. УЗД спеціаліст неграмотний

Аліна, 23.02.2024