Лайфскан

LifeScan – сучасний діагностичний центр, який надає якісну УЗД, КТ та МРТ діагностику згідно з міжнародними протоколами. Центр оснащений УЗД-апаратом експертного класу Toshiba Aplio i800, комп'ютерними томографами Philips iCT 128 зрізами та магнітно-резонансними томографами Philips Achieva 1.5T та Philips Ingenia 1.5T. ще

• Пн-Сб: 8:00-22:00
  • Вс: 9:00-20:00

пр. Обсерваторний, 3А. На карті

Шевченківський , м.Університет, м.Золоті ворота

«LifeScan» — сучасний діагностичний центр, який надає якісну УЗД, КТ та МРТ діагностику, згідно з міжнародними протоколами.

Вже понад 5 років ми забезпечуємо, висококваліфіковані дослідження і гарантуємо:

✅ Чіткі та деталізовані зображення. Обладнання нового покоління та постобробка дозволяють проводити широкий спектр спеціалізованих видів обстеження.

✅ Інформативність діагностики. Ми приділяємо увагу попередній підготовці пацієнтів для максимальної інформативності обстежень.

✅ Точність висновків. У нас працюють досвідчені лікарі, які є справжніми фахівцями у своїй сфері. Вони проходять стажування у європейських клініках та регулярно беруть участь в національних та міжнародних заходах.

✅ Професійний підхід. У складних чи рідкісних випадках ми збираємо консиліуми та у разі потреби залучаємо українських або закордонних колег. Це важливо для забезпечення пацієнта перевіреною та точною інформацією.

✅ Індивідуальний підхід до кожного. Діагноз, клінічна задача, історія лікування пацієнта впливають на вибір протоколу сканування.

Ми пропонуємо:

✅ УЗД (Ультразвукове дослідження) - швидкий скринінговий метод обстеження органів для виявлення патологій та визначення стану внутрішніх органів.

✅ КТ (Комп'ютерна Томографія) - метод діагностики, який надає докладні зображення всередині вашого тіла для точного визначення проблем.

✅ МРТ (Магнітно-резонансна томографія) - сучасний метод, який допомагає експертно характеризувати зміни в тканинах та органах.

✅ Аналізи - наша лабораторія пропонує широкий спектр лабораторних тестів для визначення стану вашого організму.

Наш центр оснащений УЗД-апаратом експертного класу Toshiba Aplio i800, комп’ютерними томографами Philips iCT 128 зрізів та магнітно-резонансними томографами Philips Achieva 1.5T та Philips Ingenia 1.5T.

Бережіть своє здоровʼя з нами!

Сподобалася клініка, було все добре. Все чудово пройшло.

Володимир, 23.04.2024

На прийомі було все добре, але розшифровка діагностики не зовсім зрозуміла в порівнянні з іншими клініками, де більше інформації по всім показникам діагностики

Юлия, 03.05.2021

Персонал чудовий та комфортно там перебувати, все було швидко та бездоганно. Все добре

Ирина, 29.11.2020

Все стерильно, чисто та уважні лікарі. Все сподобалось

Лариса, 27.11.2020

Все очень понравилось, быстро оперативно, вы молодцы! Очень выручили.

Ирина, 21.11.2020

ул. Лобановского, 17 (6 этаж). На карті