Відгуки про діагностичний центр «Baby luck», Медичний центр

• Пн-Сб: 9:00-19:00
  • Нд: вихідний

вул. Алма-Атінська, 39А. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Обслуговування на вищому рівні. Все пройшло добре

Ольга, 01.05.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Все пройшло добре, сама клініка чиста, простора та комфортна. Персонал у цій клініці чудовий.

Діана, 30.04.2024

В клініці робили електроенцефалографія, я дуже задоволена. Лікар діагностики дуже уважна, делікатна, найкращі враження по лікарю. Дівчатка адміністратори відповідають на всі запитання, дуже ввічливі. Розташування клініки дуже зручне для мене, буду звертатися і надалі

Людмила, 25.04.2024

Сподобалось відношення працівників до клієнтів.

Карім, 19.04.2024

Дуже ввічливий персонал, чудові лікарі, дуже гарне ставлення до пацієнтів, найкращі враження. Клініка хороша, комфортна, чиста, без зауважень

Руслана, 05.04.2024

Все було добре, все сподобалося, персонал чудовий, молодці

Віта, 05.03.2024

Сподобалось обслуговування й сервіс гарний.

Вілетта, 23.02.2024

Мені сподобалось у клініці. На рецепції все гарно пояснили, фахівці толкові у клініці. Я в захваті від клініки.

Андрій, 30.01.2024

Добрі люди у клініці. Все добре пройшло.

Сергій, 26.12.2023

В клініці все сподобалось, сервсі хороший

Зоряна, 10.11.2023

Прийняли вчасно, було ввічливе ставлення, комфортно.

Надежда, 10.10.2023

Залишилася дуже задоволена від відвідування цієї клініки - незважаючи на те, що запізнилася на декілька хвилин, не відчула жодного негативу від персоналу, а навпаки, всі були привітні, відразу проводили до місця проведення УЗД, на жаль, лікар не представилася, але її професіоналізм мене вразив: вона швидко провела діагностику, одразу коментуючи побачене, по закінченню дала рекомендації. У майбутньому звертатимуся в цю клініку ще. Рекомендую.

Ольга, 29.08.2023

ул. Маршала Конева, 5Д ЖК «Еврика». На карті