Докос Медікал

Експерти, лікарі вищої категорії і кандидати медичних наук, доценти та асистенти клінічних кафедр медичного університету, націлені на «мозковий штурм» для вирішення складних ситуацій в області внутрішньої медицини, кардіології, спортивної медицини, акушерстві та гінекології. У клініці активно використовується віддалений аналіз кардіологічних досліджень; холтерівське моніторування ЕКГ, яке полягає в тривалій реєстрації ЕКГ в умовах щоденної активності пацієнта з подальшим аналізом отриманої записи - це лише незначна частина можливостей ще

вул. Попудренко, 52. На карті

Деснянський , м.Чернігівська

На УЗД-апаратах експертного рівня проводяться абсолютно все дослідження серця, судин, органів черевної ділянки і заочеревинного простору, м'яких тканин, щитовидної і молочних залоз, пренатальний скринінг всіх триместрів вагітності. Для зручності майбутньої мами додатковий монітор дозволяється зручно спостерігати за малюком під час УЗД. Майбутній тато може розділити радість першого знайомства з малюком разом з мамою. Пацієнти можуть отримати результати УЗ-дослідження у вигляді консультативного висновку і DICOM-файлів.

Для забезпечення безпеки життя пацієнтів в критичних випадках при кардіологічного навантаження стрес-тестування, клініка повністю укомплектована медикаментами та приладами швидкої допомоги, а співробітники пройшли курси проведення серцево-легеневої реанімації.

Діагностика експертного рівня, яка використовується в клініці:

• велоергометрія;
  • ЕКГ з розшифровкою і описом;
  • ЕХО-кардіоскоп;
  • стрес-ЕХО-кардіоскоп комбінована для кардіології та спортивної медицини;
  • зняття холтера (в тому числі з виїздом до клієнта);
  • спірометрія з фармакологічної пробій;
  • доплерографія судин голови та шиї;
  • УЗД лімфатичної системи;
  • УЗД м'яких тканин;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД мошонки та яєчок;
  • УЗД сечового міхура;
  • УЗД передміхурової залози;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД нирок і надниркових залоз;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД слінніх залоза.

Тактовність і високий рівень фахівців, сучасне обладнання гінекологічного кабінету, в першу чергу направлено на зручність пацієнтів, що дозволяє знизити напругу і скутість, максимально швидко і в повному обсязі провести обстеження.

У клініці не використовуються препарати, методи діагностики і лікування з недоведеною ефективністю.

Візит в клініку сподобався, діагностику провели професійно, лікар молодець!

Юрій, 09.05.2024

Візит пройшов прекрасно - гарно прийняли, й добре обслужили. Усім рекомендую цю клініку. Обслуговування й на рецепції й лікарів на вищому рівні.

Дмитро, 01.05.2024

Робив велоергометрію, залишився дуже задоволеним.

Павло, 23.04.2024

В клініці все було добре, персонал ввічливий, на всі питання відповіли, лікар діагностики все добре зробила, знайшла спільну мову з пацієнтом, візитом в клініку задоволені

Наталія, 10.04.2024

Клініка працює ідеально, прийом сподобався, діагностику провели добре, УЗД спеціаліст дуже хороший.

Лідія, 27.03.2024

ул. Братиславская, 14 Б. На карті