Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті

«Garvis- Територія здоров'я!» - мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр «Сімейний лікар», Діагностичний центр «Garvis», Хірургічна клініка «Garvis». Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!» - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання. ще

• Вс: 9:00-15:00

пр. Слобожанський, 109а. На карті

Індустріальний

ВАЖЛИВО!!!! Пацієнт за добу до 18 має підтвердити свій візит на МРТ. Якщо з ним не зможуть зв'язатися або сам пацієнт не перетелефонує. Запис скасовується!!!

Діагностичний центр «Garvis» пропонує послуги діагностики:

• Комп'ютерна томографія
  • МР томографія
  • мамографія
  • ультразвукові дослідження на апараті УЗД експертного класу, включаючи Fusion діагностику
  • рентген
  • діагностична ендоскопія (гастро- та колоноскопія)
  • повний спектр лабораторних аналізів

У центрі використовується сучасне обладнання:

Комп'ютерний томограф Philips Ingenuti Core 64 – сучасний томограф, який забезпечує суттєве зменшення променевого навантаження на пацієнта (приблизно на 60-80%), більш точну візуалізацію та можливість виявлення об'єктів з низькою контрастністю (до 80%), а також зниження рівня шуму на 70 -83%

МР томограф Philips Prodiva 1,5 T CX,1,5 Тесла - МРТ-система преміум класу, забезпечує високу якість зображення та комфорт пацієнтів, дозволяє проводити широкий спектр досліджень.

Мамограф Senographe Essential - унікальний мамограф з широким полем зору (24-31 см) та плоскопанельним детектором з аморфного кремнію. Дозволяє виявляти патології молочної залози на ранніх стадіях.

Сучасна рентгенографічна система UNIVERSAL XURS виробництва Іспанії. Сучасна рентгенографічна система UNIVERSAL XURS виробництва Іспанії. Завдяки практичній конструкції дослідження може проводитись у різних положеннях – стоячи, сидячи, лежачи – як фізично дієздатним людям, так і пацієнтам з інвалідністю, іммобілізованим та при невідкладних станах, а також пацієнтам вагою до 200 кг.

У центрі працюють кваліфіковані фахівці понад 30 спеціальностей, які регулярно підвищують свій професійний рівень на профільних конференціях, курсах та семінарах.

Також Діагностичний центр надає послуги:

• первинної медичної допомоги - укладання декларацій та безкоштовні консультації сімейного лікаря (за умови укладання декларації)
  • профілактична та рекомендована вакцинація за календарем щеплень
  • видача медичних довідок та лікарняних

З особливою увагою, теплом та турботою у Діагностичному центрі ставляться до маленьких пацієнтів. Лікарі вміють знайти підхід до кожної дитини, а в приміщенні Центру організовано спеціальну дитячу зону, де малюки можуть подивитися улюблений мультфільм, пограти чи помалювати.

Garvis - Територія здоров'я! - Не відкладай на завтра здорове життя!

КТ/МРТ/мамографія

ПН 8:00 - 20:00

ВТ 8:00 - 20:00

СР 8:00 - 20:00

ЧТ 8:00 - 20:00

ПТ 8:00 - 20:00

СБ 8:00 - 20:00

НД 8:00 - 20:00

Обслуговуванням задоволений, все на належному рівні, оперативно отримав результати, дякую.

Іван, 17.05.2024

Діагностику провели якісно, висновок отримали

Іван, 16.05.2024

Задоволений візитом, проведенням діагностики та обслуговуванням, дякую.

Василь, 15.05.2024

Загалом візитом залишилась задоволеною, але довелось чекати більше ніж годину.

Наталія, 05.05.2024

Усе відбулось на найвищому рівні, заздалегідь попередили що потрібно мати з собою під час діагностики, усе добре зробили, залишились задоволеними.

Сергій, 28.04.2024

пр. Дмитрия Яворницкого, 107 А. На карті