Отзывы о диагностическом центре «Веселка», детская поликлиника на пр. Чорновола

• Детская комната,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: круглосуточно

пр. Чорновола, 43а. На карте

Сподобалася клініка, все пройшло добре. Хоть у клініці ми й не  були довго, але все нам повністю підійшло. Гарно, комфортно, зручно було. Все нам зробили швидко та якісно. У клініці дуже привітний персонал, немає абсолютно ніяких претензій до цієї клініки.

Дмитро, 18.05.2024

Враження дуже добрі, роботою клініки задоволені

Ольга, 14.05.2024

Мені сподобалося, було досить приємно, все було по справі, нічого зайвого

Михайло, 14.05.2024

Діагностику провели дуже добре, дуже швидко і дуже якісно. Візитом до лікаря задоволені

Анна, 11.05.2024

Вікторія, 10.05.2024

Йордана, 11.04.2024

Прийняли добре у клініці. Зробили все швидко та якісно. Дуже сподобалася дана клініка.

Любомир, 09.04.2024

В клініку зверталась вже не перший раз, все було добре, персонал привітний

Каріна, 29.03.2024

Мені дуже сподобався візит. Діагностика і консультація у невролога пройшла на дуже високому рівні. Лікар дала кваліфіковані відповіді, гарно все пояснив

Ірина, 27.03.2024

Все було швидко, гарно, але ще б краще було, якби лікар, одразу давав висновок на папері з печаткою, бо інколи потрібно саме такий варіант й доводиться витрачати час на другу поїздку в клініку, а це не завжди зручно.

Юрій, 23.03.2024

Усе влаштувало.

Наталія, 23.03.2024

Все було чудово, діагностику провели добре, візит в клініку сподобався

Надія, 22.03.2024

Нова, сучасна дитяча клініка, дуже раджу, ми з Києва приїхали, залишились у захваті.

Олексій, 07.03.2024

Сподобалася клініка. Все було супер, пройшло все добре.

Андрій, 04.03.2024

Усе сподобалось.

Наталія, 17.02.2024

Візитом залишилась задоволеною - в клініці працюють уважні та професійні лікарі.

Вікторія, 17.02.2024

Залишились задоволені

Микола, 17.02.2024

Усе сподобалось, особливо сервіс.

Домініка, 15.02.2024

Сподобалося у клініці. Все добре пройшло.

Марія, 06.02.2024

Все було добре, спокійно, довго не чекала, черг не було, прийшла, зробили діагностику, зауважень було

Вероніка, 11.01.2024

Я дуже задоволений діагностикою, все дуже добре, дякую!

Сергій, 10.01.2024

Все сподобалось.

Катерина, 26.12.2023

Олександр, 22.08.2023

Визит в клинику прошел хорошо. Нас встретил приветливый и профессиональный персонал, врач, который проводил моему ребёнку ЭЭГ, был опытным знающим подход к детям.

Світла, 25.07.2023