Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр семейного здоровья

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

ул. Киевская, 14. На карте

Сподобалося, як лікар, який проводив мені УЗД, звертався до мене, усе те, що мені було потрібно, я дізналася.

Катерина, 13.05.2024

Діагностику зробили якісно, все пройшло чудово, задоволена обслуговуванням. Дякую!

Олена, 08.05.2024

Лікар, що проводив мені УЗД, був добрим та професійним, усе добре розказав та пояснив.

Карина, 07.05.2024

Мені клініка дуже сподобалася, пройшло все чудово.

Юлія, 06.05.2024

Найкраща клініка, все було добре від ресепшена до лікаря. Лікар УЗД спеціаліст відмінний лікар, супер спеціаліст. Я дуже задоволений клінікою і лікарем

Олександр, 03.04.2024

Дуже гарно поставилися дівчата на рецепції, усе добре пояснили. Під час діагностики лікар добре зробив огляд та проконсультував що до побаченого.

Галина, 26.03.2024

Приїхавши в клініку завчасно, мені не довелось чекати довго свого часу - як тільки лікар з УЗД звільнився, одразу прийняв мене й провів діагностику. Візитом задоволена.

Анна, 23.03.2024

Пройшло все добре. Комфортна, хороша, зручна клініка. Дуже гарне обслуговування у цій клініці, привітний та ввічливий персонал.

Євгенія, 21.03.2024

Діагностику зробили добре, клініка зручна, ввічливий персонал, але, коли я прийшла до клініки, не одразу знайшла відкритий вхід, двері були закриті, це створило певний дискомфорт. В іншому все добре, дякую.

Лілія, 11.03.2024

Все сподобалося у клініці. Єдине що не дуже сподобалося у мене був віз на відповідну годину і чомусь на цю саму годину був записаний ще один пацієнт. Мені прийшлося очікувати, щоб попасти на діагностику свою. Це було доволі незручно.

Діна, 06.03.2024

В клініці хороший УЗД спеціаліст, діагностику провели добре, все розказали, все пояснили. В клініці була перший раз, клініка хороша, зауважень до персоналу не було

Віталія, 26.02.2024

Клініка дуже сподобалася. Багато років ходжу уже в цю клініку, тому як завжди все пройшло чудово.

Єлизавета, 26.02.2024

Все чудово пройшло. Я всім  буду рекомендувати цю клініку.Дуже сподобалася ця клініка. У клініці на рецепції дуже хороші, привітні, уважні дівчата працюють. Повністю задоволена клінікою, клініка просто чудова.

Тамара, 22.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною - всі були привітні, лікар УЗД був професіональним, усе ясно, зрозуміло пояснив.

Анжеліка, 20.02.2024

Довелося чекати, це не сподобалося, в іншому все нормально.

Марина, 19.02.2024

Була (мені так здається) у найкращого лікаря що робить УЗД, Компанієць Валентини Борисівни, як завжди залишилась дуже задоволеною.

Юлія, 13.02.2024

Всім порекомендую цю клініку. Дуже сподобалась клініка. Хороші, компетентні спеціалісти у клініці. З радістю повернуся ще у цю клініку.

Анжела, 08.02.2024

Сподобався візит до клініки - лікар що робила УЗД, добре мене обслужила, усе що мене цікавило, вона повідомила.

Наталя, 23.12.2023

Сподобався візит до клініки - ставлення, відношення персоналу, обслуговування. Усе було гарно та приємно.

Тамара, 21.12.2023

Все нормально пройшло. Нормальний рівень клініки.

Владислав, 20.12.2023

Все чудово пройшло. У клініці все сподобалось.

Каріна, 11.12.2023

Все сподобалось. Все було добре. Привітний персонал.

Олена, 09.11.2023

В клініці чисто та приємно, працює професійний та ввічливий персонал. Лікар, що проводив мені УЗД, був тямущий, усе зрозуміло розповів.

Наталія, 13.10.2023

В клініці дуже гарний і компетентний УЗД спеціаліст, сподобався прийом

Аліна, 07.10.2023

В клініку звертаюсь вже не перший раз, все подобається

Анна, 27.09.2023