Отзывы о диагностическом центре Сіті Клініка (Сити Клиника) на просп. Науки

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-17:00

просп. Науки, 30. На карте

Голосеевский , м.Голосеевская, м.Демеевская

Усе швидко, без черги, усе пояснили. Залишилась задоволеною.

Олександра, 06.01.2024

Діагностика пройшла добре, клініка комфортна, я задоволена.

Анастасія, 13.12.2023

Лікар що робила мені УЗД, дуже уважно провела діагностику. Докладно усе розповіла, зробила опис. Взагалі, було приємне спілкування, візитом залишилась задоволеною.

Галина, 15.11.2023

Все гаразд. Лікар уважна. Трохи я зачекала лишніх хвилин десять, щоб попасти на прийом, а так все сподобалось.

Алла, 13.11.2023

Дуже сподобалось. Від лікаря в захваті - лікар Суховерко Ірина Петрівна - дуже чудова, дуже фаховий спеціаліст

Світлана, 01.11.2023

В клініці культурно, затишно, акуратно, саме головне швидко. Приємно було спілкуватися, я дуже задоволена, дівчата на ресепешен просто молодці. Я дуже задоволена клінікою і прийомом у лікаря

Ніна, 16.10.2023

Дуже сподобалось як зустріли, як зробили ЕКГ - швидко та професійно.

Тетяна, 15.10.2023

Мені дуже сподобався лікар Суховерко Ірина Петрівна, яка проводила діагностику. Професіонал на всі сто відсотків. Ставлення персоналу до мене теж дуже позитивне

Оксана, 04.10.2023

Гарний сервіс, відмінний лікар, що робив мені УЗД.

Ірина, 01.10.2023

Дуже гарні спеціалісти, гарно ставилися до мене

Тетяна, 26.09.2023

Загалом залишилась задоволеною, єдине - довелось довго очікувати висновок дослідження.

Віталія, 21.09.2023

Усе сподобалось, особливо те, що лікар, який проводив УЗД, дуже докладно все роз'ясняв та показував.

Вікторія, 18.09.2023

Лікарка яка проводила  Вагітність I триместр УЗД  дуже грамотна, ввічлива, дуже тактовна та професіонал своєї справи. Мені вона дуже сподобалась

Ірина, 22.07.2023

Візитом залишилась задоволена. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Аліна, 14.11.2022

Визитом в клинику осталась довольна, хорошо обслужили, всем осталась довольна. Рекомендую.

Фарович, 03.02.2022

Візитом до клініки залишилася задоволена, там працює дуже привітний, готовий допомогти персонал. УЗД-фахівець виявився дуже хорошим, чуйним спеціалістом. По можливості бужу ходити до цієї клініки, і вже розповіла про неї всім сусідам. Рекомендую!

Любов, 19.01.2022

Завітала до клініки, зробити УЗД, і залишилася під позитивними враженнями - УЗД-фахівець був дуже уважним, показуючи на моніторі, докладно все пояснив.

Зленко, 17.11.2021

Заповнення формальної анкети, з питаннями загального характеру про пацієнта, займає досить багато часу, і лікар дуже повільно заповнює. Було б доречно, щоб персонал клініки на ресепшен займався анкетами про пацієнта. Прийом у лікаря триває 30 хвилин.

Елена, 06.02.2021

Очень хороший, внимательный доктор. В целом персонал кабинета мне очень понравился, проявили заботу, поддержку и выдержку в процессе! Рекомендую. Но цены на сайте а по факту разные, по этому 16 ноября 2020 года без уреазного теста процелура стоит 900 грн, с 1100 грн

Валентина, 16.11.2020

Персонал приветливый, выполняют все санитарные нормы.

Алексей, 21.08.2020

Персонал приветливый, выполняют все санитарные нормы.

Никита, 21.08.2020

Понравилась хорошее планирование в клинике и организация приема. Делал УЗИ и приятно был удивлен, что УЗИ проводит доктор и специалист по УЗИ в одном лице. Именно благодаря этому был решён неоднозначный вопрос диагностики, врач понятно все разъясняет,и высокая квалификация врачей клиники. Приемлемый уровень цен. Однозначно рекомендую

Юрий Бакун, 19.08.2020

Хороше обслуговування , персонал, прийняли вчасно.

Виктор, 14.08.2020

Все было быстро, оперативно, очень приветливый и улыбчивый персонал. Мне все понравилось

Дарья, 26.02.2020

Делал диагностику. Все максимально профессионально. Была возможность вызвать лечащего доктора гастроэнтеролога на диагностику. Все было на высшем уровне и хороший подход.

Влад, 13.02.2020