Отзывы о диагностическом центре Medicinе group (Медицина груп)

• Парковка,

ул. Евгения Чикаленко, 45/2. На карте

Шевченковский , м.Площадь Украинских Героев

Високий рівень професіоналізму у цій клініці. Всі фахівці максимально уважні та професійні спеціалісти. Саме розташування клініки дуже зручне. Враження залишилося дуже позитивне про цю клініку.

Наталія, 22.04.2024

Сподобалася клініка. У клініці дуже гарне обслуговування, просторо та чисто. Все дуже добре було у цій клініці.

Олександр, 25.03.2024

Мені дуже сподобався лікар УЗД спеціаліст, швидко вирішила свої питання, лікар все розказав, все обстежив, прийом дуже сподобався. Персонал клініки дуже приємний та привітливий, зауважень не було

Олена, 20.03.2024

Я дуже задовлена і проведенням діагностики і сервісом в клініці, мене прийняли навіть раніше, ніж я була записана, все швидко, якісно, інформативно. Дякую!

Лук'яна, 05.03.2024

В клініці дуже приємний персонал, гарно зустріли, добре обслуговують, все швидко, Ніяких зауважень, тільки позитивні враження.

Олександр, 13.02.2024

Дуже гарно зустріли в клініці, завчасно провели УЗД. Все пройшло на вищому рівні.

Олександр, 12.02.2024

Візит пройшов дуже добре, буду звертатись іще.

Тетяна, 08.02.2024

Візит пройшов комфортно, зручно, професійно.

Беатріс, 20.01.2024

Все було добре, мене добре прийняли, пояснили що мені потрібно далі робити

Ірина, 18.01.2024

Лікар, що робив УЗД, був професійним, до того ж подивився трохи більше, ніж це входило о пакету. Залишились задоволеними візитом.

Софія, 11.01.2024

Все добре. Все супер пройшло, без ніяких нарікань.

Павло, 11.01.2024

Клініка комфортна, оцінюю на відмінно, дякую!

Нікіта, 06.01.2024

Клініка дуже чиста, дуже сподобався лікар діагностики

Олена, 04.01.2024

Трішки важко було знайти клініку. Вона знаходиться у дворі  й зовні її не видно. Немає ніяких вказівників.

Анонімно, 28.12.2023

Все добре пройшло. Дуже дякую Вам. Ніяких нарікань немає.

Анастасія, 18.12.2023

Прийняли вчасно, без черг, лікар УЗД був приємним.

Світлана, 11.12.2023

Було виявлено хибно патологію в (Медицині груп). Коли був в іншій  кардіологічній лікарні мене більш точному обладнані встановили що патології немає.

Дмитро, 07.12.2023

Все добре пройшло. Є все необхідне для хорошого обстеження.

Тетяна, 07.12.2023

Все в цілому непогано, але специфіка місця розташування створює певний дискомофорт... В іншому все добре, претензій не маю. Дякую.

Пінчук, 23.11.2023

Жодного зауваження, все пройшло на вищому рівні, професіонали своєї справи. Я прийшов, безплатні бахіли, зробили УЗД щитоподібної залози, все показали, все пояснили доступною мовою, достатньо швидко все зробили

Олександр, 22.11.2023

Все пройшло добре, за потреби-звертатимемося. Дякую.

Олена, 08.11.2023

Была на УЗИ молочных желелез, и так как раньше у меня были проблемы, то посоветовали больше обращать внимание на грудь. Врач, очень внимательно выслушал какие у меня были проблемы, какие анализы у меня были готовы, на что я жаловалась. Вообще получила квалифицированное обслуживание, внимание и я этим очень довольна. По рекомендациям, что я получила, буду дальше делать что нужно.

Ірина, 24.10.2023

Тратив час, чекав лікаря, лікар прийшов з запізненням. Швидко зробили, швидко щось написали, аби було. В клініку більше не піду. В клініці нав'язували додаткові послуги, говорили, що послуга яку я обрав, є неповноцінною. Лікар настоював на свойому, але зробили те, що потрібно було мені

Валерий, 18.10.2023

Все було швидко, ЕКГ було зроблено як потрібно.

Сергій, 14.10.2023

Візитом залишилась задоволеною - прийняли без затримки та й висновок отримала майже одразу.

Елена, 05.10.2023

ул. Гарматная,38-А, оф. 621 . На карте