Отзывы о диагностическом центре Диамед-экспресс

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карте

Оболонский , м.Оболонь, м.Минская

Все досить добре пройшло, швидко та якісно. Клініка сподобалася.

Андрій, 03.05.2024

Лікар, яка робила нам УЗД, дуже крута, супер! Все нам пояснила, показала, ми були задоволені. Персонал на ресепшен професійний, з почуттям гумору, приємно було спілкуватися.

Вікторія, 26.04.2024

Візитом залишилась задоволеною - через погодні умови трішки запізнювалась, мені перетелефонували, запитавши, чи усе в мене гаразд, й почувши, що я запізнююсь, сказали, що все гаразд, й щоб я не поспішала, вони зачекають, й лікар, що проводив мені УЗД, дуже сподобався, був професійним.

Вікторія, 24.04.2024

Все дуже ввічливо, все дуже сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст зрозуміло все пояснює, дуже уважна, прийом сподобався, зауважень до обслуговування не було

Вікторія, 17.04.2024

Хороша, зручна клініка. Відбулося усе вчасно та швидко. Зробили усе якісно. Дякую.

Олександр, 09.04.2024

Дуже сподобалася клініка. У клініці дуже добре відношення до пацієнтів зі сторони медперсоналу та фахівців. Клініка повністю мене задовольнила, при нагоді ще буду звертатися у цю клініку обов'язково.

Анна, 23.03.2024

В клініці було все чудово, гарні спеціалісти, швидко зробили діагностику, зауважень до персоналу не було

Артем, 22.03.2024

В клініці дуже гарний лікар діагностики, все показала, все розказала, прийом пройшов гарно. Клініка маленька, але свою роботу виконує, приємний адміністратор. Я задоволена роботою клініки

Олена, 18.03.2024

Гарне враження, привітний персонал, все було добре, все зрозуміло, все підказали, я задоволена візитом в клініку

Анжеліка, 13.03.2024

Лікар УЗД дужку уважна та ввічлива. Залишилась задоволеною.

Любов, 09.03.2024

Позитивні враження, зауважень до персоналу не було, гарний УЗД спеціаліст

Людмила, 05.03.2024

Сама обстановка у клініці не сподобалася. Нема ні ремонту нормального, сервіс як такого теж  нема. Але спеціаліст, який виконував діагностику - мені сподобався, дуже хороший спеціаліст у своїй справі.

Антон, 28.02.2024

Сподобався сервіс, компетентність лікаря, що робив мені УЗД, все пройшло швидко, зручно, як і має бути.

Сергій, 22.02.2024

Оперативно все пройшло.  Все добре було зроблено, все дуже сподобалося. У клініці немає ніяких черг, прийняли нас прекрасно, пояснили все доступно, провели й відбулося все вчасно - це дуже сподобалося.

Маргарита, 14.02.2024

Гарний лікар, консультація пройшла добре, всім задоволена.

Ольга, 26.01.2024

Все добре пройшло. У клініці дуже комфортно, спокійно. Все дуже сподобалося.

Лариса, 24.01.2024

Хороша клініка. Лікар що робила діагностику хороший  фахівець.

Александра, 05.01.2024

В принципі все сподобалось у клініці. Пройшло все швидко.

Аліна, 27.11.2023

Чистнько, людей мініму, чемні, виховані, ціни помірні

Марія, 31.10.2023

Пустая трата времени и денег . Записалась на УЗД малого таза . Хотела проверить мочевой пузырь , воспален ли он . Врач Щербатей Наталия Николаевна ведет себя так как будто к ней пришли домой , незваные гости . То что хотела проверить , Оказалось Мы этого не показываем . Хотя по предварительному созвону Сказали выпить много воды что б был полный мочевой пузырь , по итогу проверили только форму яичников и сказали вам нужно еще туда и туда и совсем на другое … зачем тогда это все ? И цена 650 грн , за что ? Узнать какие у вас по размеру яичники ? И в конце они подсовуют бумагу что ты обслуживанию доволен и претензий нет …. Не тратьте на эту клинику не времени , не денег ! Пустая трата времени и денег . Записалась на УЗД малого таза . Хотела проверить мочевой пузырь , воспален ли он . Врач Щербатей Наталия Николаевна ведет себя так как будто к ней пришли домой , незваные гости . То что хотела проверить , Оказалось Мы этого не показываем . Хотя по предварительному созвону Сказали выпить много воды что б был полный мочевой пузырь , по итогу проверили только форму яичников и сказали вам нужно еще туда и туда и совсем на другое … зачем тогда это все ? И цена высокая , за что ? Узнать какие у вас по размеру яичники ? И в конце они подсовуют бумагу что ты обслуживанию доволен и претензий нет …. Не тратьте на эту клинику не времени , не денег !

Яна , 26.10.2023

В клинике внимательный персонал, все рассказали и провели в кабинет, это все хорошо и положительно действует, но самое главное, что доктор диагностики очень внимательная, долго меня обследовала, проблемные зоны тщательно изучила. Я доктору очень благодарна. Результат диагностики не задержали, сразу выдали

Тамара, 25.10.2023

Клініка компактна, невеличка, всі чемні, приємно спілкуються, все було добре

Олена, 04.10.2023

Задоволена на 100% - все, що цікавило роз'яснили, результат повністю влаштував.

Тетяна, 25.08.2023

Я дуже довго чекала свою чергу! Прийняли лише через двадцять хвилин запланованого часу.

Алина, 07.12.2021

Сподобалась дуже атмосфера клініки. Персонал був до мене ввічливий, запропонували присісти, випити водичку, чай. Залишилась задоволена сервісом.

Анна, 26.11.2021

Воздухофлотский проспект 9. На карте